Hormony męża – jakie?

Kochane Dziewczyny!
Mam pytanie. Chciałabym zbadać hormony mężowi w Poznaniu. Do tej pory “leczyliśmy” tylko mnie. Okazuje się że wszystko w normie, mąż natomiast ma gronkowca. Znajomy urolog zajął się bakterią, mąż pije też zioła na wspomożenie kuracji oraz na polepszenie odporności. Chciałabym sprawdzić czy hormony męża są w normie ale nie wiem które – testosteron, przeciwciała przeciwplemnikowe, może tarczyca? Nigdy tego nie robiliśmy i nie mamy w tej chwili lekarza prowadzącego więc nie orientujemy się co i jak.
Ostatni bardzo mi pomogłyście więc myślę że i tym razem ktoś mi odpowie!
Pozdrawiam was wszystkie !!!

3 odpowiedzi na pytanie: Hormony męża – jakie?

 1. Re: Hormony męża – jakie?

  Po pierwsze zróbcie badanie nasienia, jeżeli wyjdzie kiepsko, powtórzcie. Jeżeli drugie również będzie słabe, wówczas zbadajcie hormony i zróbcie usg jąder.

  • Re: Hormony męża – jakie?

   Kathrin!
   Badanie już było, jest fatalne, ponoć gronkowiec może osłabiać nasienie (jest to opinia urologa nie ginekologów). Było tylko 2 milony – jakim więc cudem zaszłam 3 razy w ciążę? Każdą jednak poroniłam. Dzięki za pomysł z usg.

   • Re: Hormony męża – jakie?

    Witaj!!!!!!!
    mam pytanko do Ciebie.Jakie ziolka pije Twoj maz i na co?Moze mi powiesz jakie to tez zafunduje mojemu mezowi te ziolka.

    Edyta

    Znasz odpowiedź na pytanie: Hormony męża – jakie?

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo