Hydrokxyzyna i ciśnienie

Czy brał ktoś Hydroxyzyne10mg. Mój gin mi to przepisał,bo jedyne po czym spada mi ciśnienie to Hydroxyzyna. Biorę też Dopegyt lek na cisnienie, ale on zbytnio nie pomaga i ciśnienie dalej 150/100, jedynie kiedy wezmę Hydrokxyzyne to spada i jest prawie cały dzień w normie. Tak bardzo się boję że te wszystkie leki zaszkodzą mojej małej dzidzi, ale z drugiej strony pocieszam sie że lekarze wiedzą co robią.
Bardzo się boję czy wszystko będzie dobrze, a może nie brać tej Hydroxyzyny, ale ciśnienie też jest niebezpieczne.

Jol i kwietniowe maleństwo

2 odpowiedzi na pytanie: Hydrokxyzyna i ciśnienie

ankazk Dodane ponad rok temu,

Re: Hydrokxyzyna i ciśnienie

Hydroxyzyna nie obniza cisnienia, a dziala uspakajajaco, wiec twoje podwyzszone cisnienie jest prawdopodobnie wynikiem twojej nerwowosci. Chyba bardzo sie przejmujesz swoja dzidzia. Z tego co wiem 10 mg to nie jest bardzo duza dawka i raczej nie szkodliwa w twoim stanie. Trzymaj sie cieplo, a przedewszystkim nie denerwuj, na pewno wszystko jest dobrze.

Anka i jej malenstwo

myszula Dodane ponad rok temu,

Re: Hydrokxyzyna i ciśnienie

uwazaj kochana na leki dzialajace uspokajajaco-nasennie.
ja mam osobiscie problemy ze spanie,ale wole nie przespac pol nocy,niz je brac.leki uspokajajace maja tendencje “usypiania” plodu,co rozleguluje jego sen,lekarze mi odradzali.
Poradz sie ginekologa,poszperaj w ksiazkach,ale uwazaj
pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Hydrokxyzyna i ciśnienie

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
do dziewczyn z Trójmiasta i okolic !!!
Drogie dziewczyny! Pytałam już na oczekujących, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi, może Wy mi pomożecie: czy wiecie gdzie można zrobić USG 3D w Trójmieście lub okolicy (Puck, Wejherowo), bo nikt mi
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Neomycinum - do oczka?
Doświadczone w tej materii mamy i mamy farmaceutki! Mam pytanie, czy jeśli małemu ropieje oczko to mogę tą maścią posmarować? Dostałam ją w szpitalu bo właśnie coś tam się działo,
Czytaj dalej