I co tu robić

Dziewczyny chyba mam jakiś zły miesiąc. Wczoraj wieczorem niby dostałam okres( tzn. miałam tak trochę brązowawej wydzieliny). Brzuch trochę bolał, bardziej cycuchy. Dzisiaj nawet się już ubezpieczyłam i do tej pory echo, żadnej kropli. Zastanawiam się co mogło na taki bieg wydarzeń wpłynąć. Tzn. nigdy w życiu nie miałam z okresem problemu zawsze koło 29 dnia cyklu przyłaził on i towarzyszący jemu niesamowity ból. A teraz takie dziwadztwo się wyprawia. Jak tak dalej bedzie to w środę robię test. Jeżeli coś na nim wyjdzie to umrę chyba na zawał. Bo co oznaczało to małe plamienie.???
Buziaki

Kiska

3 odpowiedzi na pytanie: I co tu robić

kicia1 Dodane ponad rok temu,

Re: I co tu robić

będe trzymac kciuki to mogło byc tylko plamienie z dróg rodnych taki objaw w ciąży wiec trzymam kciuki pa pa

Dodane ponad rok temu,

Re: I co tu robić

albo objaw zbliżającego się okresu, od kilku cykli mam przed okresem plamienie, wcześniej przychodził od razu – myślę że to trwa odkąd się zaczęliśmy się starać – może to psychika tak działa, nie chcesz strasznie dostać okresu i dlatago tak się wykluwa powoli?
A jeszcze mam pytanko. Czy jest możliwe, że to fasolka tak długo zastanawia się czy przetrwać, bo mam wrażenie jakbym z okresem ją traciła?

kiska1 Dodane ponad rok temu,

Re: I co tu robić

Sama nie wiem, chociaż ciarki po plecach mi przechodzą jak sobie przypomnę jak mi lekaż kiedyś powiedział, że dużo kobiet nawet nie wie, że poroniło bo następiło to w okolicach ich okresu. Ale cóż ja ciagle czekam, kurcze już tak bardzo chciałabym mieć znowu 1 d.c. Zobaczymy co będzie.

Kiska

Znasz odpowiedź na pytanie: I co tu robić

Dodaj komentarz

Dla starających się
czy mogę zajść w ciążę?
6 lat temu urodziłam synka-cesarskie cięcie. Później dowiedziałam się że mam,,dziurki" w brzuchu po cesarce (przepuklina pooperacyjna z jednej strony brzucha, ginekolog kazał mi ćwiczyć mięśnie brzucha i tyle). Czy
Czytaj dalej
Dla starających się
do Achen??
Strasznie jestem ciekawa co u ciebie? Robiłaś test?? Objawy trwają?? Dla mnie jesteś bardzo prawdopodobną kandydatką na zmianę forum :) Daj szybciutko znać jak się sprawy mają! Kasia
Czytaj dalej