I znów nadzieja..na cud?

Właściwie nie wiem po co piszę, chyba ostatnio naprawdę mniej o tym myślę, by zajść w ciążę. Uznałam, że co ma być to będzie. I choć wogóle przestałam planować w kwestii-co będzie jeśli zajdę w ciążę już w tym mies lub następnym.-to i tak nie da się tak o tym wszystkim myśleć. Chyba przez to, że po ostatnich przejściach z @ moja owulka powróciła z wielką mocą. Otóz jak nigdy ból owulacyjny (jak zawsze silny) miałam 13 dc!! dla mnie to szok bo ja mam cykle 32dni i owu przypadało na 16-20dc. Zrobiłam nawet teścik owu i były dwie kreseczki. Jak myślicie dziewczynki czy to normalne żeby tak szybko?
Kurczę nie wiem jak mam teraz o tym nie myśleć, nie planować, nie czekać. Nie szłam w tym mies. do gina, bo nie chciałam, uznałam że nie mam powodów, bo wszelkie badania wyszły pomyślnie. Zostały mi do zrobienia hormonki, ale też odłożyłam to na później.
Tylko kobietki stuknijcie mnie w główkę bym nie schizowała, bo jak przyjdzie @ to jest taki ból…jaki każda z nas zna.

Muszę się jeszcze do czegoś przyznać, bo nie wiem czy to normalne: no więc juz mi nie żal widoku wózka, brzucha u innej kobiety czy wiadomości o kolejnej ciąży u znajomych. Albo oziębłam albo się uodporniłam a może to pewność, że na każdego przyjdzie czas…???nie wiem.

A poza tym śledzę cały czas (pomiędzy pracą :)) Wasze poczynania i jak zawsze za Wszystkie trzymam kciuki!!!
Ale się rozpisałam, nie wiem czy to komuś bedzie sie chciało czytać, ale musiałm wkońcu coś tu namazać 🙂

13- ty cykl(13 zawsze bez pecha 🙂

Edited by anna258 on 2007/06/18 17:42.

5 odpowiedzi na pytanie: I znów nadzieja..na cud?

aneczka23 Dodane ponad rok temu,

Re: I znów nadzieja.. Na cud?

Mocno trzymam kciuki za szczesliwa 13

Ania – 35 cykl

ewami Dodane ponad rok temu,

Re: I znów nadzieja.. Na cud?

Aniu, nie ma się co przejmować szybką owu. Ja mam bardzo regularne cykle, a też od czasu do czasu tak się zdarza. Właśnie teraz miałam owulację w 10 dc, dokładnie w dniu laparo, więc wiedziałam, że tym razem też @ przyjdzie szybciej. I faktycznie cykl był 22 dni zamiast 25-26. Tak więc nie ma się co martwić tylko trzymamy kciuki, żeby tak znienacka ten krótki cykl zamienił się baaardzo długi.

3 IUI 🙁
Laparo – OK
Nasienie – obniżona morfologia
obecenie 29 cykl => IV IUI

anna258 Dodane ponad rok temu,

Re: I znów nadzieja.. Na cud?

Kochaniutkie dziewczynki dziękuje za pocieszenie, bo każda z nas tego potrzebuje. Dziś już emocje mi opadły, wmawiam sobie, że tak pięknie to nie będzie i się uda, chyba nie chcę się zawieść na widok @. Ale takie to juz życie – wolałabym być zaskoczona, bo czekanie ciągnie się niemiłosiernie. Sądzę, że jak do zimy nic nie wyjdzie to pomyślę o inseminacji, natomiast teraz mój M ciągle bierze clo a ponowne badanko nasienia planowane jest na sierpień.

Aniu, Ewami wiecie, że ja Wam Życzę Cudu i wierzę, że wszystkie się kiedyś doczekamy własnego szczęścia 🙂
Pozdrawiam wszystkie staraczki 🙂

wiola777 Dodane ponad rok temu,

Re: I znów nadzieja.. Na cud?

Aniu, aby ten 13 cykl okazał szczęśliwym cyklem dla Ciebie
Ja też mam 30 dniowe cykle i jednego cyklu owulka przypadła mi na 11 dc, także główka do góry i czekamy na wieści………….

anna258 Dodane ponad rok temu,

Re: I znów nadzieja.. Na cud?

Dziękuję Ci Wiolu za słowa pocieszenia jak zawsze miłe 🙂 Niestety czuję, że @ zbliża się wielkimi krokami- najbardziej to pokazują moje niewyjaśnione nerwy na wszystko w domu…zawsze tak mam.
Zaczynam powoli myśleć o inseminacji za parę miesięcy, bo chyba tym naszym chłopaczkom jednak trzeba dopomóc…

Wiolu za Ciebie trzymam kciuki aby dla Ciebie najbliższy cykl był cudem..

Znasz odpowiedź na pytanie: I znów nadzieja..na cud?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Starające się sierpień/wrzesien.
To już mój 31 cykl starań. Dłuuuugo!!!!. Ale mam nadzieję. Do tej pory ciągle pojawiały się nowe problemy. Teraz część została zagrzebana. Została jeszcze sporawa torbiel do zlikwidowania i wyregulowanie
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
kto mowi po hiszpansku, pomocy!
potrzebuje jedno slowo despedida robie tlumaczenie i zaplatalo w nim sie kilka hiszpanskich slowek, wszystkie jakos zalapalam, tylko to jedno... bede wdzieczna [img]https://i142.photobucket.com/albums/r98/kantalupa/morningbrothers.jpg[/img] Alek&Adach
Czytaj dalej