idzie jesień

Wiem że poruszanie tematu kombinezonów zimowych to w te upały drazliwy temat. Ale nie wiem co kupić na zimę. Zacvzniemy jesień mając 4-5 miesięcy a zimę skończymy mając blisko rok. I co kupić, od razu większy kombinezon, czy najpierw śpiworek????

Monia i Olgutek 3 miechy! 06.05.03

2 odpowiedzi na pytanie: idzie jesień

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: idzie jesień

U nas najbardziej sprawdził się kombinezon… Niestety nie mileiśmy śpiworka…..tylko taki z nogawkami……. Ale i tak najfajniej się w niego pakowało i wyjmowało dzieciaczka…..kurtka była ok, do samochodu…… Ale ciężko ją było włożyć……..także polecam śpiworek…..

Julka i Karolek rok i prawie miesiąc

Dodane ponad rok temu,

Re: idzie jesień

Polecam – większy kombinezon (Nati urodziła się w marcu i zimę zaliczyła w wieku 9-12 miesięcy – kupiłam jej kombinezon 68) plus śpiworek – przydaje się jak najbardziej – łącznie z kombinezonem.

Kaśka z Natusią (16 miesięcy 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: idzie jesień

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
Ktory szpital lepszy...
Dziewczyny, ktore rodzilyscie na Karowej i na Zelaznej pomocy... Mam cholestaze ciazowa i przez to moj dzidzius moze urodzic sie niedotleniony. Dla jego dobra powinnam wczesniej polozyc sie w szpitalu na
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
wyprałam Magnum
wyprałam w pralce wózek Inglesina Magnum i wszystko OK. Nawet wirowałam. Tylko temp. ustawiłam na zero. Może się komuś przyda ta informacja. Monia i Olgutek [img]/upload/5/26/_134462_n.jpg[/img] 3 miechy! 06.05.03
Czytaj dalej