ile mleka?

Kwestia nasunęła mi się w związku z postem Miro o zasypianiu. Otóż Majka pije tylko moje mleczko, mam zamiar karmić ją tak długo jak mi się uda. Pije mleczko wieczorem przed zaśnięciem, w nocy, i rano. W ciągu dnia dostaje inne posiłki; zupki, owoce itp. Nie dostaje kaszek na mleku ale je serki i jogurty. Mam pytanie czy gdybym próbowała odzwyczaić ją od nocnego ssania to czy dwa pisiłki mleczne rano i wieczorem jej wystarczą?

Iwona i Majka (07.05.02)

3 odpowiedzi na pytanie: ile mleka?

miro Dodane ponad rok temu,

Re: ile mleka?

WYSTARCZĄ JEJ TE DWA POSIŁKI MLECZNE TYM BARDZIEJ ŻE PODAJESZ JEJ JESZCZE SERKI I JOGURTY. OCZYWIŚCIE MÓWISZ O SWOIM MLEKU TAK? MIŁOSZ NP. PO 250ML MLEKA RANO I WIECZOREM, DO TEGO W ŚRODKU DNIA NP. JEDEN BAKUŚ I JOGURCIK, MYŚLĘ ŻE TO DUŻO MLEKA, A PRZESADZAĆ TEŻ NIE MA CO BO DZIECIACZEK MÓGŁBY DOSTAĆ SKAZY BIAŁKOWEJ I CO WTEDY?

KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02

majab Dodane ponad rok temu,

Re: ile mleka?

Dzięki Kasiu za odpowiedź.
Tak, mówię o moim mleku. W tej chwili Majka popija mleczko kilka razy w nocy i zastanawiam się czy jak ją odzwyczaję od tego czy nie będzie piła za mało mleka i nie dać jej piersi dodatkowo w ciągu dnia. To tylko takie moje dywagacje i nie wiem czy nie przesadzam?
Od mojego mleczka nie dostanie chyba raczej skazy, prawda?
Czy Miłoszek je w ciągu dnia jeszcze jakieś kaszki na mleku czy tylko samo mleczko?

Iwona i Majka (07.05.02)

miro Dodane ponad rok temu,

Re: ile mleka?

JAK ZAPEWNE KIEDYŚ CZYTAŁAŚ MIŁOSZ NIE TOLERUJE ŻADNYCH BEBILONÓW, NANÓW ITP. WIĘC DOSTAJE MLEKO OD KRÓWKI INNEJ RADY NIE BYŁO. TAK WIECZOREM ROBIĘ MU NA TYM MLEKU KASZKĘ MANNĄ ALE TAKĄ DO PICIA, KTÓREJ WYPIJA CAŁĄ BUTLĘ, NO I DOPIERO RANO DOSTAJE SAMO MLEKO. MOŻESZ MAJCE SPRÓBOWAĆ DAĆ RANO I WIECZOREM PIERŚ A NP. POPOŁUDNIU SPRÓBUJ JEJ WPROWADZIĆ INNE MLEKO ZASTĘPCZE ABY JĄ PRZYZWYCZAJAĆ POWOLI DO INNEGO MLECZKA NIŻ TWOJE, BO POTEM MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE MUSISZ WSZYSTKICH SPRÓBOWAĆ DAĆ MAJECZCE, BO ŻADNEGO NIE BĘDZIE CHCIAŁA I DOPIERO BĘDZIE PROBLEM. JA OSOBIŚCIE POLECAM CI BEBILON2 LUB TERAZ NAWET PO 12 MIESIĄCU ŻYCIA BEBILON3.

KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02

Znasz odpowiedź na pytanie: ile mleka?

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Kariotyp pary
Czy ktoś z was może udzielić mi informacji w poniższym zakresie: chodzę do dwóch różnych lekarzy, każdy z nich kazał mi zrobić badania genetyczne, tj. kariotyp pary (jestem po 3
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Wyprawka - pomóżcie przyszłemu tacie
Mam na imię Marcin. Z żoną Basią spodziewamy się synka. Nie wdając się w szczegóły, w najbliższym czasie będę musiał samodzielnie skompletować wyprawkę dla noworodka. Od kupna wózka i łóżeczka
Czytaj dalej