Ile trwa krwawienie po CC?

Jak w tytule. Ja jestem [Zobacz stronę] i już prawie nie ma krwawienia. Czy powinnam się martwić?

12 odpowiedzi na pytanie: Ile trwa krwawienie po CC?

 1. Nie ma znaczenia, czy to krwawienie po cc czy sn. U mnie też było skąpo, ale było. Ponadto zdarzały się dni, gdy trochę się nasilało. Ostatecznie ustało jakoś po 4 tygodniach.
  Po dokładnie 3 tygodniach od cesarskiego cięcia byłam u lekarza i też jej powiedziałam, że moje krwawienie prawie ustało. Lekarka wyprowadziła mnie z błędu pokazując na USG taki “pasek” do złuszczenia, znajdujący się jeszcze w macicy. Faktycznie kilka dni później przyszło większe krwawienie, po czym ustało zupełnie.
  Niestety zmagam się teraz z jakimś stanem zapalnym, który pojawił się z prawej strony rany. Dodatkowo pojawiła się miesiączka w zdwojonej postaci. Mam nadzieję, że wszystko szybko i dobrze się skończy.
  Pozdrawiam i życzę zero komplikacji!

  • U mnie też nie trwało dłużej niż 2 tygodnie. Myślę, że nie ma powodu do zmartwień.

   • Na mój gust wszystko w porządku! W końcu przy cc dokładnie czyszczą i nie ma powodu do długiego krwawienia. Ja rodziłam SN, ale mnie wyłyżeczkowali i po 7-10 dniach było już OK. Czasem lekkie plamienia, ale to pryszcz. Niefajne były 2-3 pierwsze dni, a potem luzik!

    • Dziękuję za odpowiedzi. Będę teraz spokojniejsza.

     • U mnie jakoś krótko trwało. Około tygodnia.

      • U mnie trwało dłużej niż 2 tygodnie. Ile dokładnie? Nie pamiętam. Dawno to było. Jednego dnia już prawie w ogóle nie krwawiłam, a następnego był potop. Każdy organizm różnie reaguje i różnie wraca do “zdrowia”.

       • Po pierwszym cc prawie 6 tygodni.
        Po drugim nie krwawiłam wcale.

        • U mnie krwawienie po cesarce trwało ok 3 tygodni, choć ta prawdziwa krew szybko zeszła. Po około tygodniu. Później tylko taka żółtawa wydzielina. Myślę wiec, że u Ciebie wszystko jest OK.

          • Ja też jakoś tak krótko miałam. Mi lekarz powiedział, że to najwyraźniej taka moja uroda.

           • U mnie po cc krwawienie było kilka razy mniejsze niż po naturalnym porodzie. Nawet spytałam o to w szpitalu, ale wszystko super sie goiło i nikt nie uznał tego za zły objaw.

            • Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Rzeczywiście z tym krwawieniem jest tak, że jednego dnia nie ma go wcale, a drugiego znów się pojawia. Ale na sam koniec to tak jak pisałyście, tylko taka żółta wydzielina. Także wszystko w porządku.

             Znasz odpowiedź na pytanie: Ile trwa krwawienie po CC?

             Dodaj komentarz

             Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
             Logo