Ile trwa krwawienie po CC?

Jak w tytule. Ja jestem 2 tygodnie po cesarskim cięciu i już prawie nie ma krwawienia. Czy powinnam się martwić?

12 odpowiedzi na pytanie: Ile trwa krwawienie po CC?

goooosia Dodane ponad rok temu,

Nie ma znaczenia, czy to krwawienie po cc czy sn. U mnie też było skąpo, ale było. Ponadto zdarzały się dni, gdy trochę się nasilało. Ostatecznie ustało jakoś po 4 tygodniach.
Po dokładnie 3 tygodniach od cesarskiego cięcia byłam u lekarza i też jej powiedziałam, że moje krwawienie prawie ustało. Lekarka wyprowadziła mnie z błędu pokazując na USG taki „pasek” do złuszczenia, znajdujący się jeszcze w macicy. Faktycznie kilka dni później przyszło większe krwawienie, po czym ustało zupełnie.
Niestety zmagam się teraz z jakimś stanem zapalnym, który pojawił się z prawej strony rany. Dodatkowo pojawiła się miesiączka w zdwojonej postaci. Mam nadzieję, że wszystko szybko i dobrze się skończy.
Pozdrawiam i życzę zero komplikacji!

snoopy Dodane ponad rok temu,

U mnie też nie trwało dłużej niż 2 tygodnie. Myślę, że nie ma powodu do zmartwień.

bep Dodane ponad rok temu,

Na mój gust wszystko w porządku! W końcu przy cc dokładnie czyszczą i nie ma powodu do długiego krwawienia. Ja rodziłam SN, ale mnie wyłyżeczkowali i po 7-10 dniach było już OK. Czasem lekkie plamienia, ale to pryszcz. Niefajne były 2-3 pierwsze dni, a potem luzik!

elinka78 Dodane ponad rok temu,

Dziękuję za odpowiedzi. Będę teraz spokojniejsza.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

U mnie jakoś krótko trwało. Około tygodnia.

tusiaaa24 Dodane ponad rok temu,

U mnie trwało dłużej niż 2 tygodnie. Ile dokładnie? Nie pamiętam. Dawno to było. Jednego dnia już prawie w ogóle nie krwawiłam, a następnego był potop. Każdy organizm różnie reaguje i różnie wraca do „zdrowia”.

chilli Dodane ponad rok temu,

Po pierwszym cc prawie 6 tygodni.
Po drugim nie krwawiłam wcale.

Dodane ponad rok temu,

U mnie krwawienie po cesarce trwało ok 3 tygodni, choć ta prawdziwa krew szybko zeszła. Po około tygodniu. Później tylko taka żółtawa wydzielina. Myślę wiec, że u Ciebie wszystko jest OK.

ciku Dodane ponad rok temu,

Normalka!

anulka00 Dodane ponad rok temu,

Ja też jakoś tak krótko miałam. Mi lekarz powiedział, że to najwyraźniej taka moja uroda.

bumtarar Dodane ponad rok temu,

U mnie po cc krwawienie było kilka razy mniejsze niż po naturalnym porodzie. Nawet spytałam o to w szpitalu, ale wszystko super sie goiło i nikt nie uznał tego za zły objaw.

elinka78 Dodane ponad rok temu,

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Rzeczywiście z tym krwawieniem jest tak, że jednego dnia nie ma go wcale, a drugiego znów się pojawia. Ale na sam koniec to tak jak pisałyście, tylko taka żółta wydzielina. Także wszystko w porządku.

Znasz odpowiedź na pytanie: Ile trwa krwawienie po CC??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystko o porodzie
Stawianie się brzucha w ciąży: Co to jest?
Jestem w 28-29 tygodniu ciąży, ale nie wiem co to znaczy "stawianie się brzucha". Może to wyda się śmieszne, ale przyznam się, że dopiero tu na forum czytam o takim
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
Jak rozpoznać początek poronienia?
Mam nastepujące pytanie: po czym poznać poronienie? Mam na myśli sytuację, gdy kobieta nie wie, że jest w ciąży (np. są to pierwsze tygodnie). W związku z tym nie bada
Czytaj dalej