Ile trwa wprowadzanie nowych dań?

tzn. w czerwcu wracam do pracy a chciał bym żeby wtedy już Majeczka jadła zupki, deserki, kaszki itd. a cycusia tylko wieczorem i rano i oczywiście w nocy jak będzie chiała. Maj w dodatku ma skaze białkową i boję się, że rozszerzanie diety będzie długo trwało.
Dlatego proszę napiszcie jak to u Was było bo nie wiem kiedy zacząć a chciała bym aby mój skarbek był jak najdłużej na samym cycusiu.

Paulina i Majeczka 2 października

1 odpowiedzi na pytanie: Ile trwa wprowadzanie nowych dań?

Dodane ponad rok temu,

Re: Ile trwa wprowadzanie nowych dań?

Tak naprawdę to zaczęłam Marcie wprowadzać nowe jedzonko jak miała ok. 5 miesięcy. To było pod koniec grudnia. Od początku lutego zaczynałam pracę więc musiałam sie jakoś z tym wyrobić. Zaczęłam od jabłka, podawałam je przez tydzień, po tygodniu marchewka, na następnie pierwsza zupka z marchewki i ziemniaczka. W gre także wchodziło ograniczenie liczby karmień piersią, ale jakoś się udało. Na początku karmiłam ja 5 razy, potem 4. Miałam takie wrażenie że ona tymi nowościami sie nie najada, ale teraz jest już zupełanie inaczej. Obecnie je cyca 3 razy, zupkę i deserek. Pije soczki, ale kaszek jej nie daję. tak więc wprowadzanie nowych dań zajęło mi troszke więcej niż miesiąc i dodam, że musiałam to robic bardzo powoli, bo Martunia jest chyba alergiczką (po tacie) bo ma AZS.

Dorota i Martusia 7.07.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Ile trwa wprowadzanie nowych dań?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
przedłużenie okresu wypłaty zasiłku chorobowego
witam, mam pytanie do dziewczyn, które są lub były od początku ciąży na zwolnieniu. Ja jestem od początku na zwolnieniu i dostałam wniosek w sprawie przedłużenia okresu wypłaty zasiłku chorobowego.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
niedomyka oczka
No wlasnie... Moj synek, kiedy spi ma niedomknieta prawa powieke. Taka mala szparka zostaje. Gdzies czytalam, ze u malych dzieci sie to czasami zdarza, bo zakonczenie nerwow nie sa jeszcze do
Czytaj dalej