Ile ważą dzieci styczniowe 2003.

Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u pediatry i przy okazji na ważeniu i mierzeniu. Moje dziecko waży 8200. Nie wiem czy jest aż, tylko czy dobrze. Jest za to długa – 80 cm (mierzone po krzywiznach). Pediatra mówi że wszystko w porządku, ale przez 3 miesiące przybrała tylko 900 g, a powinna ok. 1500. Czy to prawda że jak dziecko zaczyna raczkować czy chodzić to waga zatrzymuje się? Moja mała nie maszeruje tylko jak spi, poza tym wszystko robi w ciągłym ruchu, nawet je w biegu.

(Monika i Wiktoria – 18. 01. 2003)

3 odpowiedzi na pytanie: Ile ważą dzieci styczniowe 2003.

cat Dodane ponad rok temu,

Re: Ile ważą dzieci styczniowe 2003.

Odpowiadam choć mój Łukasz jest z końca grudnia 2002. Waży nieco ponad 10kg i moim zdaniem rzeczywiście odkąd zaczał sie sporo ruszać nie przybiera na wadze tak jak kiedyś. Ale to normalne. Dopóki ma apetyt i je normalnie niczym się nie martwię.

Kasia i Łukasz (20.12.2002)

kasiex Dodane ponad rok temu,

Re: Ile ważą dzieci styczniowe 2003.

Kuba już 3 tygodnie temu ważył 11300 g…
a też wsztstko robi w biegu… i to już od dłuższego czasu…
może wreszcie przestanie przybierać???

Kasia mama Kuby (24.01.03)

gwiazda Dodane ponad rok temu,

Re: Ile ważą dzieci styczniowe 2003.

Nastusia waży prawie 10 kg i ma 80 cm długości. Przy niej trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo wszystko ją interesuje i wszędzie jej pełno. Nie może usiedzieć nawet 5 min w jednym miejscu i trudno się ją karmi. Uważam, że nie powinnaś się martwić.

Marta i Anastazja (04.01.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Ile ważą dzieci styczniowe 2003.

Dodaj komentarz

Książka kucharska
czym nasaczac biszkopt?
Podajcie prosze jakis dobry przepis na poncz do biszkopta, cos latwego do przyrzadzenia.....,a dobrego. Ostatnio zrobilam ciasto Jessi ( to z kiwi) i wyszlo wspaniale, ale powinnam byla czym nasaczyc
Czytaj dalej
Dla starających się
Ale się narobiło
Dziewczyny, dzis rano zrobiłam test sikany i w końcu po tylu miesiącach mam......dwie cudne kreseczki, cudna niebieska i ta najcudniejsza różowa - dwa dni temu test sikany nie wyszedł (
Czytaj dalej