Forum: Polecam

Inglesina Zippy czy Peg Perego Plico?

Jestem w rozterce, byłam dzisiaj ostatecznie pooglądać spacerówki (parasolki) dla prawie juz 5 miesiecznej Jagódki i nie mogę się adecydować.
Poradzcie, Plico czy Zippy?

Zalezy mi aby wózek był lekki, zwrotny, szybko i łatwo sie składał oraz nadawał się na zimę. No i jeszcze te kółka, nie sa zbyt duże ale w obu modelach chyba takie same. Cenowo tez sa zblizone, a moze jeszcze jakis inny model?

Basia z Jagódką (28.06.2003)

3 odpowiedzi na pytanie: Inglesina Zippy czy Peg Perego Plico?

kasiaiola Dodane ponad rok temu,

Re: Inglesina Zippy czy Peg Perego Plico?

A tak z czystej ciekawości ile kosztuje Zippy w Krakowie?
Co do samych wózeczków to faktycznie są do siebie bardzo podobne i w zasadzie róznią je jakieś drobne szczegóły oraz kolorystyka.
Na twoim miejscu wybrałabym ten który ma większe kółka (to można samemu zmierzyć centymetrem w sklepi) bo będzie się lepiej prowadził.

Kasia mama Oli (17.09.2002) i chłopaczka na 99%(23-25.01.2004)

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: Inglesina Zippy czy Peg Perego Plico?

Zippy kosztuje w Krakowie 886 zł minus 5 % rabat, Plico jest o ok. 100 zł drozszy. Jesli chodzi o kółka to oba wózki maja je takie same, niestety niezbyt duże. Większe ma tylko P P Atlantico ale ten nie składa sie tak fajnie jak parasolka.

Basia z Jagódką (28.06.2003)

kasiaiola Dodane ponad rok temu,

Re: Inglesina Zippy czy Peg Perego Plico?

Wiesz nie będę cię przekonywać ale ja kupuję Zippy i to razy dwa. W styczniu urodze drugiego malucha i musze te moje brzdące jakoś transportować a typowe bliźniaki niestety odpadają z różnychnwzględów.
Inglesina ma łaczniki którymi można dwie takie spacerówki połaczyć w jedną całość. Peg perego tego niestety nie ma.
Zdecydowałam się ta ten model mimo że nie jestem zwolenniczka takich małych kółek dla nowowordka. Ale te wózki starczą mi już do końca.
Poza tym te kółka nie są takie tragiczne. Moja kuzynka ma Inglesinę Max i jeździła zeszłej zimy po mieście (Warszawa). Twierdzi że da się tym po mieście poruszać. No oczywiście nie po zaspach ale ogólnie jest zadowolona. A z tego ca zauważyłam Maxy mają mniejsze kółka od Zippy.
Oczywiście twój wybór. Ja pewnie zobaczyłabym kolorystykę i wybrała ten model który by mi się podobał pod względem tapicerki.
A co do ceny to okazuje się że Warszawa nie jest taka droga bo u nas Zippy kosztuje 889 zł.
W każdym razie dzięki za informację.
I życzę udanych zakupów.

Kasia mama Oli (17.09.2002) i chłopaczka na 99%(23-25.01.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Inglesina Zippy czy Peg Perego Plico?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Hemorojdy pomocy!
Dziewczyny, od 3 dni męczy mnie ten koszmar. Nigdy dotychczas nie miałam tej przypadłości. Co polecacie skutecznego. Dotychczas używałam Anusol maść, ale żadnej poprawy nie widzę. Ach, u mnie jak "nie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
ratunku swędziawka!!!!
WSZYSTKO MNIE SWEDZI.LEKARZ KAZAŁ MI PIĆ WAPNO ALE TO NIC NIE POMAGA!HELLP BO SIE ZADRAPIĘ NA ŚMIERĆ!!! SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)
Czytaj dalej