Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

Moja coreczka dzis skonczyla 4 tygodnie. Mecza ja koleczki, wiec oprocz Esputiconu polecono mi podawanie herbatki z kopru wloskiego. Kupilam taka firmy HIPP, ale nie wiem ile jej podawac i jak czesto. Mamusie napiszcie cos na ten temat. A moze lepszy bylby plantex???

Pozdrowienia

Marta i Gabrysia (27.03.2002)

5 odpowiedzi na pytanie: Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

Ja mojemu maluchowi cherbatki z kopru podawałam od urodzenia, też Hippa po troszeczku przez cały dzień tak że w rezultacie wypijał nie więcej niż 100 ml. Dodatkowo ja też popijałam sobie koperek aby ulżyć maluchowi w dolegliwościach kolkowych.

Ania i Damianek (13.01.2003)

giasu Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

Oliwia dostawała koperek w małych ilościach między posiłkami mlecznymi 🙂 przez cały dzień.A poniważ gdy była maleńka były straszne upały….przy okazji gasiła pragnienie

Pozdrawiam ciepło
giasu, mama Oliwi 🙂

kasiako Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

ja tez mniej wiecej od tego czasu podawalam hippa, na dobe ok. 100ml lub wiecej. wczesniej probowalam dawac plantex, ale nie jest najlepszy w smaku, dodawalam go p[ozniej do hippa. swoja droga hipp kupiony w hipermarkecie jest tanszy od plantexu.

Kasia, mama pierwszoklasisty i Zuzki-Kluski, zwanej Bubką (7 miesiecy)

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

Mój basiulec dostawał Hippa od 2 tygodnia (bo wtedy wyszłyśmy ze szpitala). Dawałam jej herbatki ok. 100 ml na dzień. Zazwyczaj podawałam jej jak miała czkawkę, a bywała często 🙂 Do tego sama do tej pory robiąc sobie herbatkę rano (oczywiście lurę)dodaję do kubka 2 łyżeczki Hippa na mleko dla mam i 2 łyżeczki hippa koperkowego. To też bardzo pomaga na kolki, Esputicon – dobry wybór nam pomógł 🙂 Polecam też bardzo Infacol – smakuje pomarańczowo, ale dopiero od ukończonego 1 miesiąca.
Do tej pory basiulec przeżył 2 razy kolkę (raz przez matkę, bo najadłam się ryby 🙁 ) Pozdrawiam :))

Anka i Basiulec (4 MIECHY i 1/4)

madzia22 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

Właściwie to nie ma znaczenia, czy podajesz plantex, czy herbatkę Hippa, czy cokolwiek innego, chodzi o sam koperek…
Podawaj go tak często jak możesz. Czym cieplej na dworze, tym częściej herbatka. Jak mała nie chce, to nie ma problemu, niech nie pije. Niech sama reguleje rytm mleka i herbatki.
Probuj jej podawać więcej kopru na noc zamiast mleka, może to złagodzi kolki. Poza tym ciepłe kąpiele, masaże brzuszka i próbuj ją troszkę kłaść na brzuszku, bo dziecko w ten sposób samo sobie masuje brzuszek.
Pozdrawiam
madzia

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak podawac herbatke z kopru wloskiego?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Normy wód płodowych .
W 35 tyg. ciąży miałam robione USG, gdzie wyszło mi ze mam AFI = 7 cm. Napiszcie proszę jakie macie normy wód płodowych. Czy moje wody są w normie czy
Czytaj dalej
Dla starających się
Coś nie tak.
Odebrałam właśnie wyniki ogólnych badań i niestety coś jest ze mną nie tak. Mam dziwnie podwyższone OB - 22. Nie mam zupełnie pojęcia dlaczego. Mogę tylko się domyslać, że jest
Czytaj dalej