Jak “rozgryźć” moje dziecko?

Nie wiem dlaczego, ale moja Hania okropnie płacze, gdy są próby do przedstawień w przedszkolu np z okazjii Dnia Mamy lub Bożego Narodzenia. Nie chce w nich uczestniczyć, strasznie płacze gdy dzieci śpiewają, chce do domu. Nie wiem jak jej to wytłumaczyć, że nic złego nie dzieje się i właściwie to nie musi występować. Dlaczego ona tak reaguje na święta w przedszkolu, na przedstawienia? Co robić? Ona wręcz nie chce chodzić do przedszkola.
Pozdrawiam Ula i Hania – 4 latka

5 odpowiedzi na pytanie: Jak “rozgryźć” moje dziecko?

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Jak “rozgryźć” moje dziecko?

Zu nie lubi teatrzyków. Właściwie na żadnym nie została do końca, a zdarza się nawet histeria. Puki co nie namawiam, próbujemy i jak tylko mówi, że jej się nie podoba to wychodzimy. Nie udało mi się dowiedzieć czego się boi 🙁 Zatem nie pomogę, tylko powspółczuję.

[Zobacz stronę]

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Jak “rozgryźć” moje dziecko?

może strach przed publicznymi wystepami???

Izka 4,5 latka

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Re: Jak “rozgryźć” moje dziecko?

nie wszystkie dzieci lubia takie ceremonie …
ja pamiętam w zerówce najpierw nie chciałam sie przebrać na bal przebierańców.jak juz po wielkich namowach włozyłam na siebie strój sindbada to za chiny ludowe nie chciałam mówić wierszyka a na koniec -nie pozwoliłam zrobić sobie zdjęcia…. jak potem rodzice poszli odbierać zdjęcie to doznali szoku że mojego nie ma a ja nie przyznałam sie że w ogóle nie pozwoliłam go sobie zrobic …taki ze mnie był dzikus…..zreszta do teraz nie przepadam za publicznymi wystapieniami….
a koszmarem były urodziny/imienimy babc /cioc kiedy to zmuszali dzieci do powiedzenia wierszyka albo zaspiewania piosenki…brrrr zaraz byłam chora i kładłam się z bólem głowy i goraczką do łózka….

m&m15.01.04

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak “rozgryźć” moje dziecko?

popros panie zeby jej na razie nie angazowaly a jej wytlumacz ze nawet jak nie wystapi to jestes z niej dumna

moze nie chce tego robic a czuje ze musi bo panie nagadaja ze mamy beda z nich dumne

jutajazz Dodane ponad rok temu,

Re: Jak “rozgryźć” moje dziecko?

Niestety nie mogłam odebrać Hani z przedszkola, ale rano z Panią powiedziałyśmy Hani, że nie musi mówić wierszyka i występować w przedstawieniu. Hania powiedziała mi wieczorem, że kolorowała kolorowankę w czasie próby i że nie płakała, że było fajnie. Jutro dowiem się, czy tak było faktycznie. Mam nadzieję, że problem minął, że chodziło tylko o niechęć do wystąpień.
Pozdrawiam – ULA

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak “rozgryźć” moje dziecko?

Dodaj komentarz

Nasze zdjęcia
Ula jak zwykle turystycznie
[b]Witamy W majowy długi weekend wygraliśmy się oczywiście w góry. Rozpoczynamy wędrówkę [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-176.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-087-1.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-050.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-132.jpg[/img][/url][url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-131-1.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-051-1.jpg[/img][/url] Z gory kładka wyglądała naprawdę przerażająco [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-172.jpg[/img][/url][url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-167.jpg[/img][/url] [img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-110.jpg[/img] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-061.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-058.jpg[/img][/url][url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-074.jpg[/img][/url] Pieszczoty z wielkim bratem [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-093.jpg[/img][/url] To już kolejny dzxień I kolejne Skalne Miasto [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-036.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-077.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-090.jpg[/img][/url] [url="http://photobucket.com"][img]http://i100.photobucket.com/albums/m32/graynka/Obraz-169.jpg[/img][/url]
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Szczepienie/temperatura?
Wczoraj mój smyk został zaszczepiony trzecią dawką Infanrixa-IPV+HIB, dzisiaj od rana gorączkuje (38)- nie wiem czy zwalać to na szczepienie (na ulotce jest, że czasami może być temp.) czy po
Czytaj dalej