jak ubierać malucha?

Czy w upalny dzień wystarczy body, skarpetki i czapeczka? A w co ubrać dziecko np. dzisiaj, jak wieje wiatr? Mój młody np. nie znosi czapeczek, ale mu je nakładam prawie na siłę….
Julka

7 odpowiedzi na pytanie: jak ubierać malucha?

 1. Re: jak ubierać malucha?

  w upał po co mu skarpetki!!!!!!!!!!!!!!!!! body wystarczy albo koszulka na ramiączkach i pampers oczywiśćie nie zakladaj mu skarpet zachartujesz go a nic mu sie nie stanie.dzisiaj ubierz go w jedna warstwe wiecej niż siebie
  pozdrawiam
  czarna

  • Re: jak ubierać malucha?

   Czy to znaczy że zawsze powinnam ubierać maleńkiego w jedną warstwę więcej niz siebie?

   • Re: jak ubierać malucha?

    nie jak jest upal jak ty nie mozesz wytrzymac w przewiewnej sukience to pomysl o maluszku jemu tak samo jest goraco.jak jest tak jak dzis np.ja bylam w krotkim rekawku a ewka w body z krotkim rekawkiem i cienkiej bluzie ktora i tak pozniej jej zdielam bo zrobilo sie dosyc cieplo no i w dlugich spodniach

    • jak ubierać malucha? – do Pluto

     Pluto, w upalny dzień wystarczy jak najbardziej body bez skarpetek i czapeczki (chyba że wychodzisz na dwór wtedy cienka czapeczka, ale skarpetki można sobie (dziecku) darować)) przy tych największych upałach wystarczy sam pampers i narzucenie na dziecko tetrowej pieluszki.
     A

     • Do Nabu

      jedna warstwa więcej tylko w pierwszych 6 tygodniach i tylko pod warunkiem że dziecko nie będzie miało przy tym mokrego karku od przegrzania albo zimnego ze zmarznięcia (trzeba poprostu sprawdzać ręką i modyfikować)
      A.

      • Re:do Anakalenki i Czarnej

       Dzięki bardzo

       • do nabu

        nie ma za co ;-))))))))))))))))))))))))

        Znasz odpowiedź na pytanie: jak ubierać malucha?

        Dodaj komentarz

        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
        Logo