jaka jest dobra szkola rodzenia w wawie?

prosze powiedzcie mi jakie znacie dobre i zle szkoly rodzenia w warszawie – z krotkim uzasadnieniem.

2 odpowiedzi na pytanie: jaka jest dobra szkola rodzenia w wawie?

 1. Re: jaka jest dobra szkola rodzenia w wawie?

  Chodziliśmy do szkoły rodzenia “Jeanette” Joanny Wilk. Polecam! Fajna atmosfera na zajęciach, super nowe znajomości ;), no i oczywiście cała ta wiedza! Jesteśmy maksymalnie “obrytymi” rodzicami! To, czego się tam nauczyliśmy, przydało nam się przed porodem, w trakcie, i przydaje się do tej pory.

  Pozdrowienia!

  • Re: jaka jest dobra szkola rodzenia w wawie?

   Szkoła prowadzona przez poradnię “Początek” Fundacji Rodzić po Ludzku. Przede wszystkim nie jest związana z żadnym szpitalem, więc korzysta z wiedzy na temat szpitali zdobytej przy okazji badań w ramach akcji “Rodzić po Ludzku”.
   Program szkoły jest może mniej “medyczny” co bardziej “psychologiczny” – nie ma np. zajęc z ginekologiem, za to są z położnymi i z psychologami. A co w programie? Emocje w porodzie, sam poród – jego przebieg, ćwiczenia ułatwiające, pielęgnacja niemowlęcia, karmienie piersią, a także zajęcia pod hasłem “I co dalej?” – czyli to, co się może wydarzyć w emocjach, relacjach i uczuciach po porodzie. No i na koniec spotkanie całej grupy już z dzieciaczkami – to jeszcze przed nami…

   No i nawet po skończeniu szkoły można liczyc na wsparcie i pomoc pracowników poradni.

   (Program opisałam na podstawie wersji krótszej, tzw. wakacyjnej, na której my byliśmy. Na wersji normalnej jest chyba jeszcze kilka tematów)

   Pozdrawiam i naprawde polecam.

   Znasz odpowiedź na pytanie: jaka jest dobra szkola rodzenia w wawie?

   Dodaj komentarz

   Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
   Logo