Jaki kombinezon?

Basia urodzi się na początku października, mam kombinezon polarkowy,ale myślałam już o czymś cieplejszym-na listopad i zimę…oglądałam takie cuda w hurtowni-ciepłe i puchate, ale mam pytanie: czy lepiej kupić kombinezon “z nóżkami”, czy takie u dołu przypominający śpiworek (kwadratowy)? No i jaki rozmiar?
Z góry dzięki za odpowiedzi

Monika i Basia (05.10)

5 odpowiedzi na pytanie: Jaki kombinezon?

kasiaj1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki kombinezon?

Poczekaj jak się urodzi dzidziuś – będziesz wtedy wiedziała jaki duży. Dzieciaczek może mieć np 48cm jak sięurodzi, albo 62cm – rozpiętość spora :). Na pcozątek starcyz polarowy, a potem dokupisz :). Moim zdaniem wygodniejszy taki bez stópek (typ “worka”).
Pozdrawiam

Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki kombinezon?

popieram; dobrze jest mieć upatrzony śpiworek i w razie czego wysłać po niego męża;
a co do fasonu: jeśli zamierzasz dziecko często przewozić w foteliku samochodowym, to z nóżkami, bo w tym bez nóżek nie da się przypiąć dziecka; jeśli zaś nie jesteś zmotoryzowana to o wiele wygodniejszy będzie ten drugi;
i zwróć uwagę na rękawy: dobrze by było, żeby nie były całkiem zabudowane, bo wtedy trudno jest włożyć rączkę; wygodniej jest swoją rękę włóżyć przez rękaw i w ten sposób naciągać rękaw na rączkę dziecka (mam nadzieję, że zrozumiałaś o co mi chodzi:)

[i]Ewa i Krzyś (8 i 3/4 mies.)

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki kombinezon?

Dobra uwaga z tym fotelikiem! Nie pomyślałabym:)

Aniaaa i Sebastianek 5 i 1/4 miecha!

Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki kombinezon?

ja na to w ciązy też bym nie wpadła, też ktoś na forum o tym pisał;

[i]Ewa i Krzyś (8 i 3/4 mies.)

kasiaj1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki kombinezon?

Jeśli chodzi o przypięcie pasami, to w niektórych “workach” jest specjalna dziura na pas :). Wtedy bez problemu wkładasz dziecko do fotelika.
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Jaki kombinezon?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
BUTLA-KOSZMAR !!!
Kolejny problem :( Moja mała 2 września skończy 2 miesiące,przez 6 tygodni karmiłam ją tylko piersią ale gdy wieczorami zaczeło brakować mi pokarmu postanowiłam troszkę ją dokarmiać przynajmnie rano lub wieczorem.
Czytaj dalej
Polecam
siedzisko w spacerówce
Mamusie! chciałam się dowiedzieć, czy ma jakieś znaczenie czy w spacerówce siedzisko jest płaskie, czy przechylone do tyłu. Będę niedługo kupować wózek i chciałabym tę kwestię wziąć pod uwagę. Czy
Czytaj dalej