Jazda pociągiem z 2,5 miesięcznym dzieckiem?

Dziewczyny! Mieszkam 500 km od mojego rodzinnego miasta i całej bliskiej mi rodziny. Niektórzy z nich już mnie odwiedzili i zobaczyli Emilkę po jej narodzinach ale niektórzy jeszcze nie. I dlatego oraz ze zwykłej tęsknoty chciałam wyjechać na parę dni do Olsztyna. I mam problem, bo pociąg jedzie prawie 9 godzin, inna opcja nie wchodzi w grę. Czy mogę tak “męczyć” moją 2,5 mies. córeczkę? Czy coś jej grozi taką wycieczką? Teściowie (a z nimi teraz mieszkamy) zdecydowanie odradzają, mąż się waha, a ja chcę. Poradźcie! I jak najlepiej zorganizować taką podróż by było wygodnie i bezpiecznie? Czy brać wózek, czy fotelik samochodowy, co?

Dagmara i Emilka (ur. 13.06.04r)

1 odpowiedzi na pytanie: Jazda pociągiem z 2,5 miesięcznym dzieckiem?

marta75 Dodane ponad rok temu,

Re: Jazda pociągiem z 2,5 miesięcznym dzieckiem?

Nie mogę odpowiedziec bezposrednio na Twoje pytanie ponieważ moja podróż była krótsza. Niemniej podróżowałam z moją dwumiesięczna córeczką pociągiem około 3 godzin w jedną stronę.
Wybrałam połączenie Intercity w wagonie bezprzedziałowym (takim gdzie są siedzenia takie jak w samolocie po dwa miejsca). Wykupiłam dwie miejscówki. Nelkę wzięłam w foteliku i ustawiłam przodem do oparcia (tył fotelika opierał się o siedzenie przed nią). Wybrałam czas podróży wieczorem kiedy mała zazwyczaj spała i rzeczywiście przespała podróż.

Marta i Nela 04.01.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: Jazda pociągiem z 2,5 miesięcznym dzieckiem?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Bromergon
Kobietki stosujace ten lek mam do was pytanko: po jakim czasie zniknely wam te "wspaniale" skutki uboczne tego leku? czy wogole zniknely? wzielam dopiero dwa razy i to min dawke 1/4 tabletki
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
poduszka
Na jakich poduszkach śpią Wasze dzieci. Sebastian na płaściutkiej ale zastanawiam się czy nie lepiej byłoby mu na czymś wyższym. Wiecie coś na ten temat? Do kiedy płaska poduszka? [img]/upload/44/31/_294631_s.jpg[/img] Iwona
Czytaj dalej