jednodniowy okres? czy to mozliwe?

Wczoraj ok 23 dostałam okres (a tak chciałam go nie mieć)
w nocy miałam piekielne wymioty, jakieś zatrucie (ananas z puszki) i wiadomo silne skurcze brzuszka i okres obfity, a dziś…………….okres wygląda jakby już sie kończył, prawie go nie ma.
Co mam o tym mysleć. Czy powinnam się niepokoić i iść do lekarza? Czy takie rzeczy sie poprostu zdarzają tylko mi nigdy wczesniej się nie zdarzyło i przejść do porządku dziennego?
zawsze miałam 5-6 dniowy i dość obfity, a teraz jeden dzień i bolesny.

Zuzanna (starająca się o Dziecko)

4 odpowiedzi na pytanie: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

ave Dodane ponad rok temu,

Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

Lepiej iść do lekarza bo jeżeli jesteś w ciąży to takie krwawienie jest niebezpieczne.

ave (termin 10 lipiec)

cindy Dodane ponad rok temu,

Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

witaj!!! Ja juz miewałam takie dziwne jednodniowe miesiączki, albo pierwszy dzień obfity, a nastepnego dnia prawie nic. Ale zgadzam sie z moja poprzedniczką, że lepiej iść do lekarza upewnic sie , że wszystko jest w porządku.

SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

heksa Dodane ponad rok temu,

Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

Jakiekolwiek krwawnienie z bolem powinnas skonsultowac z lekarzem. Czasami jednak lekkie jednodniowe krwawnienie/plamienie moze wystapic 7-10 dni po zaplodnieniu i jest to normale. Jest to krawnienie implantacyjne. Zarodek wczepia sie w macice i czasami uroni troche krwi. Mnie sie to zdarzylo krotko przed terminem oczekiwanego okresu, jednak nie pomylilam tego krwawienia z miesiaczka. To jest jakby innego rodzaju krew, bardziej brazowa niz czerwona. No i w o wiele mniejszych ilosciach. Powodzenia w staraniach! ; )

Luiza
EDD 6/16/2003
[Zobacz stronę]

kinga25 Dodane ponad rok temu,

Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

Ja miałam taki przypadek: dokładnie 28 dnia cyklu tak jak się spodziewałam miesiączki dostałam plamienia, od samego rana do wieczora, a nazajutrz nic nie było – ani kropelki.( Ale te plamienia nie były obfite, raczej bym powiedziała, że były to upławy.) No i byłam w ciąży.
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: jednodniowy okres? czy to mozliwe??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Czy widziałyście taką ****?
[url="http://bontek.lubi.info/"] [url]http://bontek.lubi.info/[/url] [/url] [i]Edited by redaktor on 2002/12/12 18:35.[/i]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Temperatura
Jaką macie temperaturę w domu? My mamy 21 stopni i zastanawiam się, czy to nie za chłodno... Pozdrawiam [b] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Carma z Natalką (19.10.2002) [/b] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]
Czytaj dalej