Już po USG

Dziękuję wszystkim za udzielone mi wsparcie przed kilkoma godzinami ( chodziło o obawy przed pierwszym USG ). Już jestem po i mój pęcerzyk ciążowy mierzy 15,7 mm- 8tc. Na Bocianie wyczytałam,że normy w 8 tc. – a w 6 od zapł. wynoszą od 15-20 mm. więc cyba jest OK, co zresztą potwierdził mój gin. Troszeczkę jestem jednak zasmucona bo nie widziałam jeszcze serduszka, ale może jest to spowodowane tym, że USG było robione przez powłoki brzuszne, a takie na tym etapie ciąży jest podobno mnie dokładne i widać o wielke mniej. Następne mam mieć robione 12 maja więc może wówczas już JE zobaczę ( serducho ). Czy któraś z Was też tak miała?

4 odpowiedzi na pytanie: Już po USG

 1. Re: Już po USG

  Gratuluje fasolki !!!!
  Dziwi mnie tylko dlaczego lekarz nie zrobił Ci usg dopochwowo? W pierwszych tyg. ciąży przeważnie takie robią. Napewno zobaczyłby dużo więcej.
  Ale widocznie miał swoje powody.
  Masz zdjęcie swojej fasolki z usg??

  • Re: Już po USG

   Zdjęcie otrzymałam i jest jednym z najpiękniejszych jakie w swoim życiu widziałam.

   • Re: Już po USG

    • Re: Już po USG

     Raczej na pewno, to, że nie widziałas seruszka było spowodowane badaniem przez powłoki brzuszne. Lekarz na tym etapie ciąży powinien zrobić badanie przezpochwowo. Ale i tak na pewno wszystko jest w porządku i zobaczysz je nastepnym razem.
     Gratuluje fasolki. Dbaj o siebie.

     Serdecznie pozdrawiam

     lilianka

     Znasz odpowiedź na pytanie: Już po USG

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo