Forum: Karmienie

Karmienie piersią

Dzisiaj zorientowałam się, że moja córeczka chyba woli pić z jednej piersi – kiedy zaczynam od lewej troszeczkę pije i zaczyna płakać, natomiast kiedy karmię ją prawą pije normalnie, a kiedy pije najpierw z prawej a potem przestawiam ją do lewej to w ogóle nie chce pić i płacze. Czy coś takiego którejś z Was się zdarzyło i jak sobie z tym poradziłyście.

Ewa i Martynka 24.09.2003

4 odpowiedzi na pytanie: Karmienie piersią

zielona7 Dodane ponad rok temu,

Re: Karmienie piersią

Mój synek też sobie wybiera pierś z tym że nie cały czas jedną, ale różnie. Jak mu daję nie tą co chce, to wygina sie i płacze. Muszę mu więc dawać ta, którą sobie zażyczy:)

Ewa i Dawidek (01.09.2003)

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: Karmienie piersią

Moja mała przez pierwsze 3 miesiace wolała lewą. Później przerzuciła się na prawą i tak jej zpstało do dziś. Nadal karmię ale prawa pierś mam prawie cały czas pełna a lewą po 10 godzinach prawie pustą.


Monika i Wiktoria 18.01.03

laura1 Dodane ponad rok temu,

Re: Karmienie piersią

U nas tez tak bylo prawa piers ukochana. Tak samo miala moja mama. Po prostu lepiej leci z prawej. Teraz juz bardzo zadko karmie z piersi tylko sciagam i podaje z butelki tak mi jest wygodniej, dziecko najedzone, a tak przysypial i karmienie nie mialo konca.

Laura i Mateuszek 2 miesiace

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Karmienie piersią

jest to normalne, czesto spotykane, nalezy wtedy zaczynac karmienie od piersi mniej lubianej, zeby pobudzac w niej laktacje
wiele z nas po karmieniu ma nierowne piersi, bo w jednej bylo wiecej mleka, gdyz dziecko ją bardziej pobudzalo
choc akurat spotkalam sie z tym, ze dzieci, szczegolnie noworodki, wybieraja piers lewa, poniewaz jedzac slysza bicie serca mamy
po doswiadczeniach z laktatorem nie dziwie sie dzieciom, bo widze, ze ze z kazdej piersi mleko lecialo mi „inaczej”

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Karmienie piersią?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
sensacja goni sensacje..
pytanie do smoki... a moze by tak otworzyc nowy watek../tzn takie podforum/ pod tytylem..; SENSACJE FORUMOWE :)))))) albo cos w tym stylu..?? i tam dziewczyny beda mogly przeprowadzac potyczki werbalne,czyli takie wirtualne klotnie,wymiany
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Bardzo ważne pytanie o PIENIĄDZE - jest tu jakaś księgowa?
Czy któraś z Was się orientuje jak pracodaca powinien wypłacić wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy? Słyszałam, że za urlop wypoczynkowy powinno zostać wypłacone ŚREDNIE wynagrodzenie obliczone bodajże z ostatnich 3 (?)
Czytaj dalej