Kaszelek lekki

Czy mogę podać bez konsultacji z lekarzem jakies lekarstewka albo cokolwiek na kaszelek. Mała pokaszluje sobie tak może 3 razy w ciągu doby i ma lekki katarek (tu stowuję sól fizjologiczną). Znacie jakieś złote metody na przeziębienie u maluszków??

Alicja (09.09.78) i Maja (09.09.03) i tatko Mateusz

5 odpowiedzi na pytanie: Kaszelek lekki

hilusia Dodane ponad rok temu,

Re: Kaszelek lekki

Mojemu Radkowi pomógł syrop z cebuli, ale miał wtedy 9 miesięcy, więc nie za bardzo wiem czy swojej Malutkiej możesz go podawać. Pozdrowienia i życzę zdrówka.

Halina i Radek (05.01.2002r.)

alak Dodane ponad rok temu,

Re: Kaszelek lekki

Oj, raczej nie, ona tylko na cycku wisi. A nie chcę myśleć co by to w brzuszku pod cebuli było 😉 Ale dzięuję za odpowiedź.

Alicja (09.09.78) i Maja (09.09.03) i tatko Mateusz

irenka Dodane ponad rok temu,

Re: Kaszelek lekki

Moi chłopcy tez mają lekki kaszelek i katarek. Moja siostra, która jest pediatrą, poleciła mi dla nich syrop Pini od kaszlu (2xdziennie po pół łyżeczki), Cebion (Vitamina C w kroplach) – 2xdziennie po 5 kropelek, dodatkowo smarować nosek (na zewnątrz) maścią majerankową i generalnie nie wychodzić na spacery. Nie rezygnować też z wapna w płynie (2xdziennie po pół łyżeczki) – dla uszczelnienia naczyń krwionośnych.
Trzymajcie się cieplutko i zdrowo – Ty Alu i Twoja Kruszynka.
Pozdrawiam,
Irenka z Maćkiem i Tomkiem 24.07.2003

milutka Dodane ponad rok temu,

Re: Kaszelek lekki

Na “rynku” teraz panuje zapalenie krtani. Moja mała tez tak pokasływała i okazało sie ze to wlasnie to. U takiego dziecka nic nie dzieje sie bez przyczyny. A zapalenie krtani jest bardzo niebezpieczne.

Ewa, Sandra, Sebastian

efik Dodane ponad rok temu,

Re: Kaszelek lekki

Stefek własnie teraz przerabia katar z kaszlem. Od dr dostał syrop eurespal 3xdziennie po pol lyzeczki, cebion 3 x 3 kropelki i 2x lyczeczke calpolu. do tego masc majerankowa do smarowania noska i krople robione do noska. Po pierwszej dobie juz byla wyrazna poprawa teraz juz jest 4 dzien i prawie mu przeszło, za to mnie zarazil katarem doklądnie na amen. biore wiec to samo co syn tylo w dawkach dla doroslych.

zycze zdrowia maluszkowi

pozdrawiam efik i Stefek (14 lipca)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kaszelek lekki

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Nareszcie koniec
Dzisiaj w końcu ściągamy ostatnie szwy z nóżki mam nadzieję że koszmar się już skończy. Trzymajcie za nas dzisaj kciuki bo będzie sporo krzyku. [img]/upload/47/12/_168771_s.jpg[/img] Sylwia i Filipek (02-05-2003)
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
ból brzucha - czy to macica sie kurczy ?!!!
Witajcie, Mam sprawę dość bolesną. Od kilku dni bardzo boli mnie brzuch, właściwie podbrzusze pod pępkiem. Jest to ból niepodobny do niczego, taki jakby skurcze, bo przychodzi falami. Czuć to jakby
Czytaj dalej