Forum: Szkolniaki

Kiedy i gdzie najtaniej kupujecie podręczniki?

Tak jak w tytule :
Kiedy kupujecie i gdzie najtaniej?
Ja musze kupić tym raem około 5 kompletów dla klasy 3.

Jakaie macie doświdczenia?

57 odpowiedzi na pytanie: Kiedy i gdzie najtaniej kupujecie podręczniki?

bep Dodane ponad rok temu,

Rodzice zrobili sobie grupę dyskusyjna, zbierają zapisy i kupią dla wszystkich chętnych – pewnie dla całej klasy 😀
Także będzie tanio…

ewike Dodane ponad rok temu,

w zeszłym roku ktoś na forum polecał bonito przez internet, skorzystałam, na pewno zaoszczędziłam nie pamiętam dokładnie 30-40 złotych, poza tym mieli jeszcze system rabatowy za duże regularne zakupy więc zastanawiam się czy nie zamówić dla jednego dziecka, a potem dla drugiego za każdym razem box + english to ponad dwie stówy. Warto popatrzeć od jakiej kwoty dostawa gratis

klucha Dodane ponad rok temu,

rok temy kupowałam w stacjonarnym Matrasie, mieli atrakcyjne oferty w necie z przesyłką wychodziło na to samo

eska33 Dodane ponad rok temu,

podłączam się do pytania?
próbowałam jakoś zorganizować klasowo, ale rodzice woleli zakupić w szkole…
hmm
jutro ostatni dzień kiedy będę mogła kupić i myślę czy zostawić to i kupić w necie
potrzebuję Wesołej Szkoły kl2

kodo Dodane ponad rok temu,

Kupowałam na [Zobacz stronę] i byłam zadowolona

asik Dodane ponad rok temu,

Ja kupuję w sklepie stacjonarnym,
porównywałam ceny z księgarniami w necie i w tym stacjonarnym są takie same,
więc po co płacić za przesyłkę 😉

ciapa Dodane ponad rok temu,

Ze względów finansowych kupuję po wypłacie 1 września za pobraniem z allegro 🙂
A i ceny lecą wtedy na łep na szyję

pesciorka Dodane ponad rok temu,

W zeszłym roku też kupowałam pod koniec wakacji w internecie na gandalf.com.pl wyszło chyba 50 zł taniej na komplecie i wysyłka powyżej 150 zł była gratis 🙂

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Pesciorka:W zeszłym roku też kupowałam pod koniec wakacji w internecie na gandalf.com.pl wyszło chyba 50 zł taniej na komplecie i wysyłka powyżej 150 zł była gratis 🙂

A różnica w cenia 50 – to od jakiej ceny?
Szkoda – nie mogę kupić tak późno.

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Asik.:Ja kupuję w sklepie stacjonarnym,
porównywałam ceny z księgarniami w necie i w tym stacjonarnym są takie same,
więc po co płacić za przesyłkę 😉

Ja porównywałam w zeszłym roku i zaoszczędziłam jakieś 40 PLN – no i dźwigac nie musiałam.

pesciorka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez GorącaKawa:A różnica w cenia 50 – to od jakiej ceny?
Szkoda – nie mogę kupić tak późno.

od ceny w stacjonarnych sklepach w moim mieście

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ewike:w zeszłym roku ktoś na forum polecał bonito przez internet, skorzystałam, na pewno zaoszczędziłam nie pamiętam dokładnie 30-40 złotych, poza tym mieli jeszcze system rabatowy za duże regularne zakupy więc zastanawiam się czy nie zamówić dla jednego dziecka, a potem dla drugiego za każdym razem box + english to ponad dwie stówy. Warto popatrzeć od jakiej kwoty dostawa gratis

Zamieszczone przez Kodo:Kupowałam na [Zobacz stronę] i byłam zadowolona

Ja tez korzystałam z BONITO – ale uwaga na Allegro mają taniej.

asik Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez GorącaKawa:Ja porównywałam w zeszłym roku i zaoszczędziłam jakieś 40 PLN – no i dźwigac nie musiałam.

Księgarnię widzę z okna, więc się zbytnio nie nadźwigam 😉
Porównując ceny: na allegro doliczając przesyłkę zapłaciłabym więcej 😉

figa Dodane ponad rok temu,

Zwykle zbieram zamówienia od kilku osób, i kupuję albo w [Zobacz stronę] albo [Zobacz stronę].
Wybieram ten, w którym akurat jest taniej.

smoki Dodane ponad rok temu,

Każdego roku w innym miejscu wychodzi mi taniej 🙂

Tylko przez internet z gratisową przesyłką 🙂

dezii Dodane ponad rok temu,

mi z porównań wyszło na allegro

kupowalam zestawy gra w kolory 1 nawet z przesyłka 15 zl i dodatkowym słownikiem którego nie mialam na liście wyszlo mi najtaniej

regi Dodane ponad rok temu,

w zeszłym roku zestaw dla 1 klasy wyszedl mi nataniej z przesylka juz z allegro Oczywiscie szukam tak zeby u 1 sprzedawcy kupic wszystko naraz

Bonito było drogo

Box Razem w szkole w Matrasie wspomnianym tu był chyba z 40 zł drozej Masakra

Teraz na alllegro caly zestaw wszystkich ksiazek do 2 klasy wychodzi mi 266 zł

Specjalnie sprawdzilam ile w bonito Wychodzi 288

ewa1008 Dodane ponad rok temu,

Ja jak co roku kupuję w bonito. Zawsze mają atrakcyjne ceny. Przesyłka gratis.

kodo Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Regi:w zeszłym roku zestaw dla 1 klasy wyszedl mi nataniej z przesylka juz z allegro Oczywiscie szukam tak zeby u 1 sprzedawcy kupic wszystko naraz

Bonito było drogo

Box Razem w szkole w Matrasie wspomnianym tu był chyba z 40 zł drozej Masakra

Teraz na alllegro caly zestaw wszystkich ksiazek do 2 klasy wychodzi mi 266 zł

Specjalnie sprawdzilam ile w bonito Wychodzi 288

Wszystko zależy jaki komplet 😉
ja też zawsze porównuję i wybieram najlepszą dla siebie opcję
rok temu było bonito porównywane z allegro
w tym roku może być odwrotnie
Kupuję 2 komplety- dla syna i córki sąsiadki

bea-bea Dodane ponad rok temu,

W tamtym roku i w tym korzystałam z księgarni atik.pl, znalazłam ich na allegro najpierw, a później okazało się, że stacjonarnie są w Krakowie w M1, wyszło mi najkorzystniej u nich.

pozdrawiam
Beata

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy i gdzie najtaniej kupujecie podręczniki?

Dodaj komentarz

Szkolniaki
Nagrody książkowe,dyplomy dla Pierwszaków???
Chciałam zapytać czy Wasze dzieci będą nagradzane dyplomami,książeczkami za osiągnięcia w nauce i itp.??? U nas niestety nie ....:( Nagrody książkowe od 4tej klasy za "czerwony pasek" Jestem ciekawa jak w innych
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
powiększona wątroba,śledziona i Aspat
u nas jak nie urok to sra..a ;( TYm razem z tym co w tytule. W styczniu usg grzucha,wyszło-powiększona wątroba,kwiecien-watroba jeszcze bardziej sie powieszyła i wyszła tez śledziona wieksza,tydzien temu robione znowu
Czytaj dalej