Kiedy krwawienie po porodzie?

Kiedy pojawia się pierwsze krwawienie po porodzie, czy to mozliwe, ze pojawia sie już miesiąc po porodzie???? U mnie odchody się skończyły, na końcu były to tylko żółtawe upławy i nagle od dwóch dni pojawiło sie krwawienie, jest nieco lżejsze niz przy miesiączce, ale skąd mam wiedzieć jak wygłada miesiączka po porodzie? Oczywiście cały czas karmię piersią (pomijając półtorej doby, kiedy podawałam mieszankę z zalecenia lekarza)

redzia33 + Michaś (2.09.)

2 odpowiedzi na pytanie: Kiedy krwawienie po porodzie?

zanbus Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy krwawienie po porodzie?

Hejka!
Też tak miałam, ale to chyba nie była miesiączka tylko krwawienie poporodowe. Bezpośrednio po porodzie nie krwawiłam mocno tylko właśnie miałam takie żółtawe upławy. A potem zaczęłam krwawić i tak przez 6 tygodni. Mój gin powiedział że tak może być i jest to całkiem normalne.
Pozdrowienia dla ciebie i dzidzi.

Zanka i Maciuś ur.02.07.03

redford Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy krwawienie po porodzie?

To raczej jeszcze odchody poporodowe. U mnie lecialo przez pierwsze tygodnie, potem prawie w ogole ustalo,juz sie ucieszylam, ze koniec, no i zaczelo sie znowu i to koloru zywoczerwonego, az sie przestraszylam. Lekarz jednak powiedzial, ze to normalne. Okres dostalam pierwszy raz po 4 miesiacach.


Kasia i Maciek 25.04.03

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy krwawienie po porodzie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Ile kupek dziennie robią...
... Wasze dzieci w wieku 5 - 8 miesiecy? Te, które jedzą i mleko, i inne pokarmy? My mamy kupki często twarde, ale od czasu ostatniego zaparcia nawet jesli są twarde,
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Tatuś zawiedziony
Wczoraj byłam na USG no i tym razem lekarz stwierdził, że prawie na pewno będzie dziewuszka. No i super - dzidzia zdrowa, imię wybrane (Zuza), i tylko mój mąż bardzo
Czytaj dalej