KIEDY PIERWSZA WIZYTA

DZIEWCZYNKI, OSTATNI OKRES MIAŁAM 17 CZERWCA 2003 ROKU, DZIŚ JEST MÓJ 35 DC, OWULACJE MIAŁAM 4 LIPCA – WTEDY TEŻ DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA. KIEDY POWINNAM PÓJSĆ DO LEKARZA (TAKIEGO BEZ USG)??? NIE CHCIAŁABYM SIĘ POSPIESZYĆ, A ZARAZEM CHCIAŁABYM, ŻEBY KTOŚ MNIE USPOKOIŁ, ŻE WSZYTSKO JEST OK.

Aga z marcowym dzieciątkiem

4 odpowiedzi na pytanie: KIEDY PIERWSZA WIZYTA

effcia Dodane ponad rok temu,

Re: KIEDY PIERWSZA WIZYTA

no to juz, idz do gina! ja sie nie zastanawialam, w piatek zrobilam test, a w poniedzialek poczlapalam do lekarza, to byl 4 tydzien (od zaplodnienia, a 6 od OM). wyszlam z rozesmiana paszcza i fotka z USG (bylo widac pecherzyk)! ech….to tak dawno bylo….
pozwodzenia!!!

Effcia+ FRANUŚ (11.08.03)

kasiafl Dodane ponad rok temu,

Re: KIEDY PIERWSZA WIZYTA

No niewiem….. Ja poszłam pod koniec 6 tygodnia i lekarka powiedziała że jeszcze za wcześnie. Nic nie mogła stwierdzić napewno i kazała przyjść za 2 tygodnie…. Ale nie wytrzymałam i poszłam po tygodniu na usg prywatnie. Tam też się dowiedziałam że “za wcześnie!!” ale zobaczyłam pęcherzyk i byłam przynajmniej pewna że jest, że żywe i że we właściwym miejscu.

Kasia i dzidziulec który skończył dziś 9 tygodni :-))

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: KIEDY PIERWSZA WIZYTA

Możesz się już zapisać na wisytę u lekarza, bo czasem trzeba na nią kilka dni poczekać. Z tego co piszesz wynika, ze jesteś w piątym tygodniu, więc jesli pójdziesz w przyszłym to nie będzie za wcześnie.

,

Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)

kamelia Dodane ponad rok temu,

Re: KIEDY PIERWSZA WIZYTA

Wszystko zależy do praktyki lekarza. Czasem boją się oni za wcześnie postawić dlagnozę. Bez USG – idź w 6-7 tygodniu od ostatniej miesiączki. Powodzenia!

Kamelia i Junior (-ka)
(14.10.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: KIEDY PIERWSZA WIZYTA

Dodaj komentarz

Dla starających się
Ruszam do boju. Proszę, trzymajcie kciuki:-)
Mam 3 dc, wszystkie złe emocje związane z małpą poszły w zapomnienie i wracam do Was:) Mój dobry humor jest związany z czymś jeszcze... Ta małpa, dopiero po 5 miesiącach od poronienia
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
skaza białkowa - jak to sie objawia?
Dziewczyny, pomóżcie.... Nie wiem co w końcu mam jeść bo: moja Ula dzisiaj kończy 18 dzień życia, na poczatku koło 6 dnia miała wysypkę i była cała czerwona w krosteczki. Podobno to
Czytaj dalej