któremu ufać???jestem w ciąży czy nie?!

Sytuacja wygląda tak: ostatni @ 10.09… 10.10 w dniu spodziewanej @ wizyta u gina i z badań za wysoka prolaktyna po obciążeniu która powoduje bardzo nieregularne cykle(nawet 50 dniowe)zalecenia bromergon 1/2 tab dziennie i w tym dniu zaczęłam zażywać jak również nie czekając na @ seks bez zabezpieczenia. Dzisiaj jest 26.10 dalej brak @ test z porannego moczu pozytywny tzn druga kreska jaśniejsza ale bez problemu widoczna. Popołudniu po powrocie z pracy powtórzyłam test i wyszedł negatywny:( i który bardziej wiarygodny??? ten z rana czułość 20 popołudniu 25…

10 odpowiedzi na pytanie: któremu ufać???jestem w ciąży czy nie?!

katharinka Dodane ponad rok temu,

Z rana z pierwszego moczu moja droga 🙂

Dodane ponad rok temu,

idz na bete… Najlepiej ci odpowie na pytanie o pozytywny test.

sroka07 Dodane ponad rok temu,

w niedzielę rano zrobiłam kolejny i 2 kreski druga słaba ale widoczna. dzisiaj popołudniu znów zrobiłam i sa 2 kreski jak sie patrzy:)
mam nadzieje sie ze testy mnie nie okłamały i we czwartek lekarz potwierdzi obecność małego ludka w brzuszku:))

katharinka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez sroka07:w niedzielę rano zrobiłam kolejny i 2 kreski druga słaba ale widoczna. dzisiaj popołudniu znów zrobiłam i sa 2 kreski jak sie patrzy:)
mam nadzieje sie ze testy mnie nie okłamały i we czwartek lekarz potwierdzi obecność małego ludka w brzuszku:))

Czasami na ludka w brzuszku trzeba troszke poczekać 🙂
ale jak najbardziej tak jak BADD pisze mozesz zrobić bete z krwi

monamii Dodane ponad rok temu,

sroka07 życzę Ci aby to był “ludek w brzuszku” ale najlepiej było by gdybyś poszła na badanie krwi.Lekarz Cie zbada i prawdopodobnie też skieruje na badanie krwi aby potwierdzić ciążę.

sroka07 Dodane ponad rok temu,

oj coś o tym wiem:( pierwszą ciążę straciłam:( potem urodziłam syna który już niedługo skończy 4 latka i pomyslelismy z mężem że może czas na rodzeństwo

sroka07 Dodane ponad rok temu,

dobra poszłam na całośćw sumie zrobiłam 5 testów które pokazały 2 kreskidzisiaj o 16:30 wizyta u dr:Boje się:
nie dociera to do mnie bo w sumie skończyliśmy starania zanim je tak naprawdę zaczelismy

monamii Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez sroka07:dobra poszłam na całośćw sumie zrobiłam 5 testów które pokazały 2 kreskidzisiaj o 16:30 wizyta u dr:Boje się:
nie dociera to do mnie bo w sumie skończyliśmy starania zanim je tak naprawdę zaczelismy

To w takim razie za pozytywne wieści 🙂

sroka07 Dodane ponad rok temu,

Byłam w czwartek u gina. Wieśći to takie że błona śluzowa macicy rozpulchniona typowo ciążowa, szyjka długa zamknięta. Badanie usg endometrium ciążowe choć zarodka jeszcze nie widać. Diagnoza: bardzo wczesna ciąża:) Mam przyjść za 2 tyg wtedy będę miała założoną kartę ciąży jak również ustalony termin porodu gdyż tez wg OM u mnie to wyjdzie totalna bzdura. Tak więc od wczoraj jestem na L4 ciążowym, mam o nas dbać, łykać witaminki i luteinę(nic się złego nie dzieje to tak na wszelki wypadek). Piersi od czasu do czasu do czasu pobolewają, mdłosci też się zdarzają, totalny brak apetytu i uczucie zatkanego przełyku na widok wędlin-objawy na dziś… wg molich obliczeń koniec czerwaca początek lipca nasza rodzinka się powiekszy:))

monamii Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez sroka07:Byłam w czwartek u gina. Wieśći to takie że błona śluzowa macicy rozpulchniona typowo ciążowa, szyjka długa zamknięta. Badanie usg endometrium ciążowe choć zarodka jeszcze nie widać. Diagnoza: bardzo wczesna ciąża:) Mam przyjść za 2 tyg wtedy będę miała założoną kartę ciąży jak również ustalony termin porodu gdyż tez wg OM u mnie to wyjdzie totalna bzdura. Tak więc od wczoraj jestem na L4 ciążowym, mam o nas dbać, łykać witaminki i luteinę(nic się złego nie dzieje to tak na wszelki wypadek). Piersi od czasu do czasu do czasu pobolewają, mdłosci też się zdarzają, totalny brak apetytu i uczucie zatkanego przełyku na widok wędlin-objawy na dziś… wg molich obliczeń koniec czerwaca początek lipca nasza rodzinka się powiekszy:))
To w takim razie GRATULUJĘ i życze spokojnej ciąży 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: któremu ufać???jestem w ciąży czy nie?!

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
szczepienia na grypę???
moja firma oferuje pracownikom szczepienie na grypę... nigdy się nie szczepiłam i mam dylemat, bo nie wiem czy warto... a wy jak podchodzicie do tego tematu??? Pozdrówki :)
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Zostałam ciocią po raz 11 !!!
Gdzieś na końcu świata, moja kochana, najmłodsza siostrzyczka dziś urodziła córeczkę Przedstawiam najnowszą Australijkę, maleńką Eveline, czyż nie jest piękna? : [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn. Net/hphotos-ash3/q75/s720x720/6431_10152316896879552_1736440752_n.jpg[/IMG]
Czytaj dalej