Forum: Karmienie, Sinlac

kupka, kaszka, soczki i przecierki

Jakiś czas temu zaczęłam podawać Ulce kaszkę Sinlac (jeżeli chodzi o mleko pije Nutramigen), niestety pojawiły się zaparcia. Pomimo tego, że pije dużo wody kupa nadal jest twrda i robiona z dużym bólem i płaczem wręcz 🙁
Wczoraj zaczęłam dawać jej soczek jabłkowy (przeczytałam, że działa rozluźniająco) – na razie jest bez zmian, ale to pewnie za wcześnie na wyrokowanie.

Ponieważ chcę powoli rozszerzać jej menu głowię się co podać jej następnego. Myślałam o przecierze z marchwi, ale ta podobno działa zestalająco, więc z kupą pewnie byłoby jeszcze gorzej.
Co radzicie podać?
Widziałam przecier z jabłka i dyni. Ale nie wiem jak działa dynia i czy dobre jest na początek takie danie dwuskładnikowe?

Ola i Ula (24.03.2004)

4 odpowiedzi na pytanie: kupka, kaszka, soczki i przecierki

jo-jo Dodane ponad rok temu,

Re: kupka, kaszka, soczki i przecierki

Moja Natunia też po wprowadzeniu kaszki Sinlac miała zaparcia ale taki stan trwał 2 tygodnie – potem wszystko się unormowało – organizm musiał się przyzwyczaić do nowości :). Jeśli chodzi o inne dania zaczełam jej podawać na poczatku – jabłuszko i marchewkę. Z czasem dołaczyłam winogronko i dynię oraz zupki jarzynowe. Problemy z zaparciem minęły na dobre 🙂

Joasia i Natunia (17.01.2004)

aborka Dodane ponad rok temu,

Re: kupka, kaszka, soczki i przecierki

ja polecam jabkło. dawałm surowe starte na tace (polecam szklaną) lub gotowe gerbera. od początku zawsze dostawał po zupce własnie zeby zapobiec zatwardzeniu. a dawałm jabłuszko od ukonczenia 4 mies. zaczełam od kilku łyzeczek uskrobanego jabłka surowego.

Ania, Grześ i Bartuś 13.12.2003

Dodane ponad rok temu,

Re: kupka, kaszka, soczki i przecierki

o dzięki 🙂 pocieszyłaś mnie z tymi zaparciami. Chociaż dzisiaj zrobiła ładną kupkę, czyli jest lepiej.

Ola i Ula (24.03.2004)

Dodane ponad rok temu,

Re: kupka, kaszka, soczki i przecierki

dzięki, zacznę chyba od Gerbera, bo na razie w sklepach coś kwaśne te jabłka.

Ola i Ula (24.03.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: kupka, kaszka, soczki i przecierki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Enteropatogenny szczep E. Coli (EPEC) ???
Czy ktoś wie co to za zwierzę? Czy to da się usunąć? Czy groźne? W kale znalezione. Beata i Ptysia [img]http://www.album.com.pl/z890uwu/75124.jpg[/img] (30.01.03)
Czytaj dalej
Dla starających się
progesteron
czy moze ktoras z was wie czy to dobry wynik to znaczy co on mi mowi badany zaraz po ovu i wynik 31,02 ng/ml z gory dziekuje p.s czy ma znaczenie wogole
Czytaj dalej