Forum: Odradzam

Lampkę Chicco

taką “obracającą się”, z rysuneczkami i pozytywką. PO wymianie przepalonej żarówki przestała świecić, bo blaszka już się nie styka (żeby wyjąć i włożyć nową żarówkę trzeba blaszkę odgiąć – i nie da się jej z powrotem “przygiąć” do poprzedniej pozycji). Kosztowała 146 zł. Szkoda pieniędzy.

Kaśka z Natusią (19,5 miesiąca 🙂

5 odpowiedzi na pytanie: Lampkę Chicco

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: Lampkę Chicco

a tak mi sie podobala 🙁

smoki i Dawidek (14 miesięcy)

Dodane ponad rok temu,

Re: Lampkę Chicco

strasznie się wkurzyłam, ona tak ładnie świeciła :)))

Kaśka z Natusią (19,5 miesiąca 🙂

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: Lampkę Chicco

Nic nie da się zrobić. Zrób w sklepie aferę. Nie zostawiłabym tak tego, ale ja mam jak wiadomo “ostry język”. Dawaj Katarzynka namiary a zrobię porządek!!!!!!!

Anka i Basiulec (prawie 11 m-cy)

Dodane ponad rok temu,

Re: Lampkę Chicco

Sklep nie jest winny fuszerki chicco , ale oczywiście myślę o reklamacji; tylko za cholerę nie mogę znaleźć paragonu! Czemu to tak jest, że akurat tego właściwego paragonu nigdy nie można znaleźć – wszystkie są a tego nie ma!

Kaśka z Natusią (19,5 miesiąca 🙂

Dodane ponad rok temu,

Re: Lampkę Chicco

Jeśli masz problem z paragonem to dam ci inną radę miałam podobny też gdzieś zagubiłam paragon . Idz do sklepu firmowego CHICCO a napewno zostanie przyjęta lampka do naprawy może odpłatnie ale przyjmą napewno w tych sklepach jest b.dobra i życzliwa obsługa ja tak zrobiłam w C.H.BLUE lub pojedz do servisu do Raszyna ul.Miła 12 też są bardzo mili i napewno ci pomogą od ręki .

Znasz odpowiedź na pytanie: Lampkę Chicco

Dodaj komentarz

Polecam
Na powstające choróbsko dla dorosłych.........
.....polecam "winko czosnkowe" mojej babci prosto ze Lwowa!!!! Kielonek (czytaj kieliszek) rano, po południu i do łóżka (mąż raczej nie będzie zachwycony!!!!) a rano choróbsko zażegnane! Dla chętnych podam przepis!!!!! Anka
Czytaj dalej
Książka kucharska
Milky Way - smaczne i szybkie
Składniki: serek homogenizowany waniliowy, 1/2 szklanki mleka, cukier, brzoskwinie z puszki, 5 dag rodzynek, obne kawałki czekolady. Ser wymieszać z mlekiem i cukrem tak aby powstał gęsty krem. Na dnie półmiska
Czytaj dalej