Lipcoweczki! Czy czujecie juz ruchy?

Hej Lipcoweczki!
Ciekawa jestem czy czujecie juz ruchy? Ja zaczelam wlasnie 18 tydzien, ale jeszcze nic. Zreszta nie wiem wlasciwie czego sie spodziewac. Kazda pewnie odczuwa to inaczej. Podobno moze to byc uczucie takie jak burczenie w brzuchu. Ja juz nie moge sie doczekac! A wy?

Pozdrawiam

Asia i Maluch
Termin:14.07.03

4 odpowiedzi na pytanie: Lipcoweczki! Czy czujecie juz ruchy?

ave Dodane ponad rok temu,

Re POCZUŁAM!!!!!

Wczoraj wieczorem jak zwykle łóżeczku czytałąm książkę. Leżałam tak na boku i trzymałam dłoń na brzuszku i… puknęło w rękę, nawet kilka razy tylko w dość długich odstępach. Jak mężuś położył rękę na brzuchu to jakby na zawołanie dostał kopa! Jest to bardzo delikatne i bez trzymania ręki na brzuchu nawet można przeocżyć, jednak jest to inny rodzaj pukania niż sensacje brzucha. Ktoś dobrze to na forum ujął “jakby się naleśnik wzdymał na patelni”.
SUPER!!!!!

ave (termin 10 lipiec)

grzechotka Dodane ponad rok temu,

Re: Lipcoweczki! Czy czujecie juz ruchy?

witam,
zaczynam 16 tydzień i już też nie mogę się doczekać pierwszych ruchów. Ponoć jest to jak “dotknięcie motyla”. Ciekawe określenie. Pozdrawiam
Grzechotka

asia71 Dodane ponad rok temu,

Re: Re POCZUŁAM!!!!!

Ave!!!! Wspaniale!!! To musi byc niesamowite.
Sprobuje dzis wieczorem!!! Moze ‘cos’ wyczuje.

Asia i Maluszek
Termin:14 Lipiec 03

bestia Dodane ponad rok temu,

Re: Re POCZUŁAM!!!!!

czujemy 🙂 to naprawdę fajne uczucie.
W ogóle przyzwyczajamy malucha do tatusia głosu. Mąż wita się rano, po przyjściu z pracy i po południu przez pół godziny opowiada maluchowi co się dzisiaj wydarzyło. Już nie możemy się doczekać lipca.
Pozdrawiam
bestia i 17 tygodniowy brzusio

Znasz odpowiedź na pytanie: Lipcoweczki! Czy czujecie juz ruchy?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
lipcówki...co u was?
co u was kochane, mój maluszek coś ostatnio siedzi cichutko,dziś w nocy nie spałam.....troszeczkę martwi mnie ta cisza..... Ale wiem,że już nie raz tak bywało zaczynałąm się martwić a on znów
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
da się ustalić płeć w 19-tym tygodniu?
Drogie dziewczyny! Jak sądzicie, czy da się ustalić płeć maluszka w 19-tym tygodniu? idę dziś do mojego ginekologa i nie wiem, czy nie wyjdę na idiotkę jak zapytam czy coś widać.
Czytaj dalej