łóżeczkowe wygibasy

Pewnie już ze sto razy o tym było ale nie mam pomysłu jakie hasło wrzucić do wyszukiwarki. Pozycje jakie Natalka przybiera w łóżeczku są komiczne. Teraz zasnęła w poprzek łóżeczka, z tym ,że w jego połowie, a nogi i pupa są na barierce (w pionie) . Weszłam, żeby ją przykryć, no i tak zostawiłam , bo pewnie jakbym ruszyła to by się obudziła.
Jak sobie radzicie z tymi przedziwnymi pozycjami, no i przykrywaniem. Bo przykrywać się boję,zanim mocno nie zaśnie; zdarzyło się tak,że cała zakopała się pod kołderkę i straszliwie przestraszyła.

lwica z Natalką 05.11.2003

3 odpowiedzi na pytanie: łóżeczkowe wygibasy

duska Dodane ponad rok temu,

Re: łóżeczkowe wygibasy

Ja nie przykrywam ostatnio wogóle, bo to syzyfowa praca. I tak się zaraz rozkopie, albo zawinie w kocyk i obudzi. Po prostu ubieram cieplej.
A pozycje …. moja głównie śpi na brzuchu z wypiętą pupą . Ok 2.00-3.00 zaczyna się niemiłosiernie kręcić, obija się o barierki, wplątuje pomiędzy szczebelki … no i się budzi … niestety. Łóżeczko jest za ciasne – i biorę ją do nas do łóżka gdzie śpimy do rana.
Innych pomysłów nie mam.
Pozdrawiamy

Duśka i Emila (09.10.2003)

nena75 Dodane ponad rok temu,

Re: łóżeczkowe wygibasy

Tomek “wędruje” po całym łóżeczku. Wczoraj zasnął w poprzek łóżeczka z nogami pomiędzy szczebelkami. A kiedyś zsunał kołderkę, przeszedł na drugi koniec łóżeczka i zasnął z pupą wypięta do góry na wierzchu kołderki.
U nas w nocy dochodzi jeszcze szukanie smoczka przez sen…

Wioletta i Tomaszek 24.11.03

hiacynt Dodane ponad rok temu,

Re: łóżeczkowe wygibasy

Nasz Wiktor to tez akrobata.
Obecnie jest na etapie spania na boku z wygiętą do tyłu główką (szczególnie w gondoli).
Doszliśmy do wnioski, że jak mu tak wygodnie to nie ma co go ruszać.
A z przykrywaniem – póki nie zaśnie to jest to syzyfowa praca – co go przykryjemy to za chwilkę nogi już są na wierzchu. Toteż czekamy aż zaśnie i wtedy lekko go przykrywamy, a w nocy ewentualnie poprawiamy przykrycie.
Pozdrawiam – Hiacynt

Wiktor ur. 24.02.2004 🙂
Aniołki:
[i]Agnieszka 11-12.06.2002
Aleksandra 11-25.06.2002[/i]

Znasz odpowiedź na pytanie: łóżeczkowe wygibasy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
34 tydzień i główka już dość nisko
Jestem w 34 tc, wczoraj miałam kolejną wizytę u gina i doznałam małego szoku. Dlaczego?? Gdy byłam 2 tygodnie temu (wizyty mam już co 2 tyg) to wszystko było super,
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Upały- jak sobie radzicie ?
Witajcie dziewczynki! Chciałam sie od was dowiedzieć jak sobie radzicie w te gorące dni? Jak dotąd lato oszczędziło nam duchoty i wysokich temperatur ale teraz chyba stwierdziło, ze musi trochę "pogrzać" i
Czytaj dalej