Mam dość kup

ZIELONYCH ! Tak dawniej były piękne żółciutkie i tylko kilka razy zabarwione na zielono a teraz…. Od 4 dni od czasu do czasu jest żółta a non stpo zielone. I co tu począć? Dieta jak dawniej a kupy nie te.

” Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

Edited by smoki on 2003/06/02 21:47.

6 odpowiedzi na pytanie: Mam dość kup

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Re: Mam dość kup

U nas jest to samo :-(( Pielęgniarka środowiskowa mówiła mi, że to może być od ząbkowania, ale jakoś od paru dni Kamilek wcale nie zachowuje się jakby ząbkował i nawet już mu dziąseł nie smaruję żelem żeby go nie bolały, a kupki dalej zielone, a poza tym to martwi mnie to, że od jakiegoś tygodnia Kamil robi jedną kupkę dziennie chociaż do tej pory robił ok 6 na dobę. I co tu myśleć? Denerwuję się, ale z drugiej str to Kamil zachowuje się normalnie. Karmię go piersią i nic nowego nie wprowadziłam do swojego menu.

Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Mam dość kup

Wyeliminowałam wszystko oprócz bułek, wędliny drobiowej i wody mineralnej – wróciły żółte kupki. Teraz czeka mnie wprowadzanie wszystkiego od nowa – oczywiście po jednej sztuce. Dzis zjadłam pomidora !

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Re: Mam dość kup

Ja mam ogromną ochotę na pomidora ale jeszcze się jakoś boję. Jutro idę z małym do lekarza to pogadam co i jak.

Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

izka100 Dodane ponad rok temu,

Re: Mam dość kup

A ja tam jem już prawie wszystko z pomidorami na czele. Kuba też już się uspokoił jezeli chodzi o kupki, jest jedna dziennie i chwała mu za to – oszczędzamy na pampersach. Po prostu maluchy juz robia mniej kupek i jest to normalne. pozdrawiam
izka i kubasek (4.01.2003)

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Mam dość kup

Ja zjadłam plasterek ale bez skórki i nie wysypało małego więc stwierdziłam że moge jeść. Od pomidorka brzuszek nie będzie bolał może być dziecko jedynie uczulone.

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Mam dość kup

U nas po kilku dniah te kupki same zniknłęy wiec nie było to spowodowane jedzeniem… jem juz niemal wszystko, na pomidory uczulenia nie mamy.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Mam dość kup?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Czy potrzebny jest sterylizator
Mam pytanie do doswiadczonych mam - czy potrzebny jest sterylizator?! To cholerstwo strasznie duzo kosztuje i zastanawiam sie czy warto na nim oszczedzic oraz czy jesli zamierzam karmic piersia to czy
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Na plecach, czy na boczku?
Jak to jest z tym spaniem? Lepiej ukladac dziecko na plecach, czy na boku? Oczywiscie mysle o nocy. Ja ukladam na boku - boje sie, zeby sie nie zachlysnal. Ale
Czytaj dalej