MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

Dziewczyny,

bo mi to spać nie daje. Wiecie po moich relacjach że ze mną jest ok, przynajmniej na podstawie badań które zrobiłam. Jeszcze Estradiol mi został.

Jednak dlaczego ja mam zawsze około 22-25 dnia cyklu plamienia i nawet by mnie to nie dziwilo, ale w tym cyklu biorę luteinę, więc juz nawet gdybym miala taką “naturę” to nie powinnam mieć tych plamień. Więc o co tu chodzi? Wykluczam implantację, bo to powinno być jednego dnia i już, a ja mam tak zawsze, no prawie zawsze.
Macie na to jakiś pomysł? Na pewno w poniedziałek zapytam o to Pania Dr, bo już jestem zapisana na wizytę, to będzie pewnie mój jakiś 2-3 dc i czas rozpocząć stymulacje!!!!

“stronka o bambamku”

5 odpowiedzi na pytanie: MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

iza2307 Dodane ponad rok temu,

Re: MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

Nie jestem fachurą w tym temacie, ale plamienia przed @ może powodować niedobór progesteronu. Plamienia implatacyjne to kochana mogą być nawet ze 2-3 dni
No, a co do tego, że z Tobą jest ok, to w jakim sensie??…….(hihihi)…..
Bądź dzielna w poniedziałek! Myślami będziemy z Tobą!

eliz Dodane ponad rok temu,

Re: MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

Ja też miałam kiedyś takie plamienia, tak ok 3 dni przed @. Gin kazał mi wtedy na jakiś czas odstawić clostilbegyt. Stwierdził, ze może jajniki są przestymulowane. Nie wiem, czy to prawda, wtedy co prawda pomogło, ale teraz od kilku m-cy też biore clo (i to wieksze dawki) i plamień nie ma. Ja chyba też chyba sprawdziłabym, czy wszystko ok z progesteronem.

ELA

karolakoj Dodane ponad rok temu,

Re: MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

ja to akurat nie mam zielonego pojęcia, ale życzę Ci Bambamku, żeby sie szybko wyjaśniło, bo zaniepokojona baba to biedna baba:)
cium

karkoj

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

kochanie..ja takich plamień nie miałam ale @ mi się zawsze zaczynała plamieniem dwudniowym zanim zaczynałam krwawić..lekarz mi wtedy powiedział, że to może być ta moja endometrioza. ble!

natomiast drugą teorią jest właśnie niski estradiol ale jak to działa to nie wiem ale warto sprawdzić czy przed pęknięciem pęcherzyka estradiol wynosi tak koło 200 na jeden pęcherzyk. Niestety niski estradiol idzie w parze z endometriozą często i to właśnie był mój problem…delikatny i niezauważony ale tak uważam po czasie.

Powiem ci tylko, że tak pięknie się wzięłaś za wszystko a wieści są tak pomyślne, że teraz to już jestem pewna, że rocznikowo nasze dzidzie będą w tym samym wieku lub prawie 😉

Aniołek (8.2003) +..

Dodane ponad rok temu,

Re: MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

cholerka, endometriozy to ja bym za bardzo nie chciała, oj Martuś, żebyś miała rację z tymi rocznikami.
A u Ciebie już półmetek minął 🙂

[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: MAM TAKIE PYTANIE -plamienia

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Jak to powiedzieć :-)?
Witam! Dopiero co zobaczyłam na teście dwie kreseczki a już zastanawiam się jak o tym powiedzieć rodzinie. Jak Wy to zrobiłyście? Czy idąc do przyszłych dziadków brałyście np szampana, czy tak
Czytaj dalej