migrenowy ból głowy

Każda z Was, chyba zna, te „uroki” ciąży i sama może wiele na ten temat powiedzieć…czy migreny w późniejszej ciąży ( 5 mies.) mogą świadczyć o jakiś zaburzeniach? jak z tym walczyć? Bo prochów staram się unikać a notorycznie kładę się spać i wstaję z okropnym bólem głowy, najczęściej usadowoinym w tylnej części głowy i sztywnością karku…przyznam, że mam już dość…jak znacie sposoby ( skuteczne!) walki z migreną, to proszę, dajcie znać! pozdro!

2 odpowiedzi na pytanie: migrenowy ból głowy

gosiaf Dodane ponad rok temu,

Re: migrenowy ból głowy

jak na razie musze przyznac, ze migrena daje znac znacznie rzadziej niz przed ciaza (opukac)
ja najczesciej wstajac rano juz czuje, ze bedzie dzien z migrena, wypijam wtedy troche pepsi (koniecznie zanim przyjdzie ‚bol wlasciwy’). Nie zwalcza ona migreny ale w moim przypadu lagodzi ja.


Gosia

koyaga Dodane ponad rok temu,

Re: migrenowy ból głowy

Wiem dobrze co to migrena. Ta wredota dopadła mnie na długo przed ciąża. W ciąży odpuściła, chociaż pamiętam kilka przypadków ale to raczej do połowy ciąży. Zdecydowanie migrena ciążowa była słabsza. Pamiętam, że mówiłam o każdym przypadku migreny mojemu ginowi. Niestety nic nie poradził chociaż prosił bym o wszystkich „atakach” go informowała.
Póki co to diabelstwo wróciło i atakuje z większą siłą.

Niestety nie potrafię podać dobrego lekarstwa które by pomogło. Podobno Solpadeina jest git, ale nie wiem czy oczekujące mogą ją przyjmować. Ja jako karmiąca niestety nie mogę.

Powodzenia i zdrowia.

Aga i Martynka – 23.08.’03

Znasz odpowiedź na pytanie: migrenowy ból głowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Dziewczyny, co jeść?
Dziewczyny, Jestem przerażona swoim apetytem. Od tygodnia po prostu mogłabym nie wychodzić z kuchni, ciągle jestem głodna. To raczej normalne ale...jeśli czegoś nie postanowię, to z moich 5 kilo na plus
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
twardnienie brzuchala
Hej dziewczyny Zauwazyłam ostatnio ze coraz czesciej twardnieje mi brzuch Na poczatku było to spowodowane długim chodzeniemi i zmeczeniem, a wczoraj, fakt ze miałam cieżki dzień, ale brzuch twardniał mi co chwila. Samo
Czytaj dalej