MOBILIZACJA

Dziewczyny zbliża się weekend – jeszcze parę godzin i już. Chciałabym życzyć powodzenia wszystkim tym które będą owocnie pracować w ten weekend – również sobie:)), oraz wszystkim które będą weekendowymi testowniczkami DWÓCH GRUBYCH KRECH!!!!!.
Trzymam za nas wszystkie kciuki!!!!

PS. Ujawnijcie się wszystkie testujące i “pracujace” w weekend pokibicujemy sobie 😉

8 odpowiedzi na pytanie: MOBILIZACJA

achen Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

No ja bardzo dokładnie wymęczę mojego faceta w weekend a oprócz tego w sobotę wieczorem wychodzę z koleżankami ( jak mówi mój przyszły teść “na wybieg”) organizować spotkanie klasowe !!!!!!!! Już się cieszę !

achen
[Zobacz stronę]

-edyta Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

Ja co prawda jeszcze nie “pracuje” ani nie testuje, ale kibicuje Wam z całego serca!!!!!!!!!!
Bardzo bardzo bardzo gorące pozdrowionka!

Edyta

marta75 Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

Ja dzisiaj i jutro “poprawiam” a od niedzieli wyłącznie dla przyjemności ;-)))

joannag Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

ja też dziś poprawiam, a sobota i niedziela, to jak mój wytrzyma i ja też zresztą:), i zaczynam niecierpliwie czekać, buuuuuuuuuuuuuuu

baby Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

Martunia – jestes moją nadzieja na ten miesiac. Ja narazie nic bo nie ma męża ale wkrótce Cie dogonie.
Nie chce zeby pozostale dziewczyny sie obrazily ze im nie kibicuje ale jestes moja najwieksza faworytka (bo jak do tej pory wszystko szło nam podobnie). Trzymam strasznie mocno zaciśniete kciuki – juz za 13 dni testowanie 🙂

Gosia77

marta75 Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

Również trzymam mocno za Ciebie kciuki, moja cykliczna siostrzyczko :-)))
cmok!!!!

kama-z Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

Ja również trzymam kciuki za wszystkie starające się (i testujące też). Niestety w ten weekend u mnie raczej nici, bo “szanowny małżonek” zostaje na posterunku, czyli w pracy. Także z mobilizacja muszę poczekac do po świętach (buuuuuuuu). Ale może warto;))

katrin Dodane ponad rok temu,

Re: MOBILIZACJA

ja w ten weekend zrobie wszystko żeby te najgorsze dni szybko minęły, dziś mi sie dostało malpe, dzis równiez idę na spotkanie klasowe, jutro wyjeżdzam do koleżanki pogadać ( co najśmieszniejsze o jej dzidziusiu, jest w ciąży 3 miech), a wszystkim starającym się które są w szczycie formy życze miłych i udanych starań, a testującym na dniach dwóch grubych krech,trzymam kciuki.
katrin

Znasz odpowiedź na pytanie: MOBILIZACJA

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Maść cynkowa?
Od jakiegoś czasu męczą mnie pryszczyki. Z tego co czytałam niektóre z Was też "to " mają. Czym to smarować?Czy maść cynkową możana używać? Marta i fasolek (26.X.2003)
Czytaj dalej
Dla starających się
KOSMETYKI W CIĄŻY !
Właśnie znalazłam stronkę o kosmetykach : co można używać w ciąży a czego nie! Polecam bo na pewno niedługo nam się to przyda ! [url]www.wizaz.pl/basia_kosmetyki_w_ciazy.php[/url] [/b]achen https://www.fertilityfriend.com/home/21ccb
Czytaj dalej