moje obawy

Witam Moje Drogie Panie, zwraca się do Was z prośbą o radę otóż od tego cyklu biorę bromergon od 1 do 17 dc po pół tabletki (tak zalecił mi lekarz) a od 17 do miesiączki biorę duphaston. Dziś jest 31 dc a miesiączki nie ma, nie wiem sama czy to może ten duphaston wywołuje jej brak. Lekarz powiedział mi że jeżeli @ nie przyjdzie w spodziewanym terminie to najprawdopodobniej jestem w ciąży, jak długo mam brać jeszcze ten duphaston??? objawów ciąży jako takich nie mam troche od czasu do czasu boli mnie brzuch, biały śluz, trochę piersi ale tak jak przed okresem a Wy co na to wszystko???

2 odpowiedzi na pytanie: moje obawy

kathrin78 Dodane ponad rok temu,

Re: moje obawy

Zrób test ciążowy, wszystko inne to gdybanie.

[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: moje obawy

a jakie dlugie masz cykle, skoro lekarz powiedział, ze jak @ nie przyjdzie w terminie.Duphaston przedluza 2 faze cyklu, wiec jest mozliwe, ze i zatrzymuje @, ale nie na długo, bo on tez wywołuje, jak jest problem.

minęło 3 lata…laparo 2 lub 9 maja
Damianek 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: moje obawy

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Schabik -palce lizac!!!!
Wiec tak potrzebny jest nam schab. Gotujemy w garnku wode (na litr wody lyzke soli) dodajemy do tego ziele angielskie, lisc laurowy, galke muszkatalowa- gotujemy to chwilke nastepnie studzimy
Czytaj dalej
Dla starających się
moje obawy
Witam Moje Drogie Panie, zwracam się do Was z prośbą o radę otóż od tego cyklu biorę bromergon od 1 do 21 dc po pół tabletki (tak zalecił mi lekarz)
Czytaj dalej