…może będziecie mogły pomóc…

Zauważyłam jakiś czas temu, że Zuzce po ulaniu, zakaszleniu, czy mocnym płaczu robia się takie różowe placuszki wokół oczy. Zdarza się to nie zawsze, więc nie mogę powiedzieć, że to na przykład od ulania. Druga sytuacja – tydzień temu mąż wziął Zuzę na balkon (słońce było za chmurami) i po chwili zawołał, że coś się z nią dzieje. Oczywiście miała różowe oczka i kilka czerwonych plamek na połowie czoła (pewnie tej bardziej wystawionej na “słońce”). Po kilkunastu minutach wszystko zeszło. Trzecia sytuacja – właśnie wróciliśmy szybciej ze spaceru, bo znów dostała różowych oczek i w tym samym miejscu na czole pojawiły sie plamki. Jesteśmy w domu, zniknęło. Może to tylko zbieg okoliczności, że pojawia się to na powietrzu? Przecież wcześniej działo się to w domu. Czy może to być alergia na słońce? Dodam, że Zuzka leczy się na anemię. Czekam niecierpliwie na odpowiedzi. Pomóżcie. Mam leciec do lekarza?

Daga i Zuzia 21 kwietnia 2003

4 odpowiedzi na pytanie: …może będziecie mogły pomóc…

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re:…moz˙e be˛dziecie mog?y pomóc…

Dzięki, pocieszyłaś mnie trochę… no to czekamy…

Daga i Zuzia 21 kwietnia 2003

Dodane ponad rok temu,

Re:…może będziecie mogły pomóc…

Kiedys w jakiejs gazecie bylo opisane ze niektore dzieci podczas pobycie na sloncu maja plamki.Jest to uczulenie.Kurcze nie pamietam w jakiej to bylo gazecie.Kupuje praktycznie wszystkie o dzieciach!Poszukam moze gdzies ja jeszcze mam.

Nelly i Hubert

helga Dodane ponad rok temu,

Re:…może będziecie mogły pomóc…

W książce wyczytałam, ze dzieci często rodza się z tzw. plamami łososiowymi, które mogą mieć barwe od bladoróżowej po mocno nasyconą. Kolor tych plam intensyfikuje się w czasie płaczu, wysiłku, na słońcu czy wietrze. Nie nalezy się tym stresować, bo plamy znikają po roku. Miki tez je ma, co prawda, teraz już tylko jak się porządnie popłacze. Nie ma się czym martwić.

Helga i Chłopaczek słodki jak nie wiem co! (8 miesięcy!!)

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re:…może będziecie mogły pomóc…

Dzięki, dzięki, dzięki! Teraz jestem już spokojna, chociaż i tak przy następnej wizycie spytam dla świętego spokoju pediatrę.

Daga i Zuzia 21 kwietnia 2003

Znasz odpowiedź na pytanie: …może będziecie mogły pomóc…

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Niestety
dziesiejsze Usg potwierdziło w 100% puste jajo, teraz muszę jak najszybciej leciec na zabieg. Wprawdzie krótko u Was gościłam to jednak dziękuję Wam, że tak dzielnie mi pomagałyście. Nie ma
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
pilne pytanie o chrzest
Kiedy skoncze obiad i dojde do siebie po szczepieniu (Mati juz doszedl i opowiedzial wszystko gryzaczkowi po powrocie hihi) dzwonię do ksiedza w sprawie chrztu - chcę sie z nim
Czytaj dalej