Może to kolka?

Wczoraj przeżyłam coś dziwnego – dość długo siedziałam w jednej pozycji (niestety pracuję) i po wstaniu z krzesła poczułam dziwny ból po lewej stronie (jeden zlokalizowany na wysokości pępką, ale w lewym boku, drugi na wysokości lewego jajniczka). Był to ból kłujący (bolały mnie tylko te 2 miejsca). Brzusio po w staniu był troszkę twardy, ale jak się położyłam stał się miękki. Ból jednak nie ustępował. Za każdym razem jak wstawałam z krzesła lub z łóżka czułam ukłucie – nie mogłam wręcz się wyprostować (jak siedziałam bądź leżałam nie czułam nic). Do tego ból nasilał się jak podnosiłam lewą nogę. Czy to mogły być rozciągające się więzadła? A może miałam wzdęcia (nie ukrywam, że czułam silne gazy, ale nie chciały one się wydostawać na zewnątrz). Po wypróżnieniu się sytuacja uległa zmianie na lepsze, ale po jakiejś godzince. Wieczorem było już ok – zero bólu.
Dziś znowu siedzę w pracy i jak tylko podniosę się z krzesła czuję dziwny ból w podbrzuszu. Co to może być? Nadmienię, że brzusio nie jest twardy, ból nie ma charakteru skurczów. Czy mam się już zacząć martwić, czy raczej to wina wolniejszej przemiany materii oraz więzadeł?

Duża buźka

gacka i Kruszynka (19.03.04)

1 odpowiedzi na pytanie: Może to kolka?

kulka76 Dodane ponad rok temu,

Re: Może to kolka?

Witaj!
Ja też odczuwam podobne bóle, własnie przy podnoszeniu lewej nogi np. jak zakładam spodnie czy bieliznę, albo jak się długo nie ruszam i nagle wstanę lub kiedy sie zginam. Boli mnie lewa strona podbrzusza i często promieniuje to do środka brzucha. Odczuwam te bóle od jakichś 2 tygodni. W poniedziałek lekarz po badaniu powiedział, że nic się z macicą ani szyjką złego nie dzieje i widocznie te bóle powstają przy jej rozrastaniu się. Kazał mi łykać no-spę 2 x dziennie, ale ponieważ te bóle nie są zbyt silne i dokuczliwe to na razie jej nie biorę. Może w twoim przypadku jest podobnie.
Pozdrawiam

Aneta i dzidziuś (13.04.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: Może to kolka?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Dziewczyny mam jutro pogrzeb...
Nawet ciężko mi o tym pisać... dziś rano o 6.00 dostałam telefon że zmarł mój dziadek... jest mi tak przykro, że łzy same cisną mi się do oczu... mieszkałam z
Czytaj dalej
Polecam
MASECZKA CUDO
Polecam Wam maseczkę firmy Dax Cosmetics - seria niebieska, morska. Super nawilżająca. Mozna nakładać także jako krem. Kosztuje ok 9 zł i jest naprawdę rewelacyjna, z resztą jak i cała
Czytaj dalej