Neurolog prywatnie w warszawie !!!

Poszukuję dobrego neurologa w Warszawie dla mojego Piotrusia. dziś byliśmy u lekarza i dostał skierowanie. Lekarz poradził Instytut Matki i Dziecka alobo szpital w Dzielkanowie Leśnym. Dodzwoniłam sie tylko do Dziekanowa i tam zapisałam się ale termin jest dopiero na 18 lipca, a ja bym chciała wiedzieć coś wcześniej. Powiedzcie gdzie jest dobry neurolog prywaynie i dajcie jakieś namiary, bardzo proszę !!!

Anna

4 odpowiedzi na pytanie: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

mira Dodane ponad rok temu,

Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

Dr Wądołowska w Centrum Medycznym LIM w Mariocie.

sylwia111 Dodane ponad rok temu,

Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

ja mam mieszane uczucia odnośnie dr Wądołowskiej. Mój Mały jest pogodnym dzieciakiem, do obcych ludzi się śmieje, bez problemu pozwala się badać lekarzom poza dr Wądołowską. Byłam u niej dwa razy i za każdym razem jest taka sama sytuacja. Pani dokotr zadrapuje małego po brzuchu, Antek płacze, ona osobiście nie może go zbadać, więc ja go trzymam na rękach a lekarz mowi mi co mam zrobic z małym, aby mogła go zbadać. Tak sobie myślę czy ona specjalnie go zadrapuje, czy ma nie odpowiednią biżuterię lub paznokcie?

Sylwia mama Antosia (9.9.2002)

szaszka Dodane ponad rok temu,

Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

Dzisiaj byłam u REWELACYJNEJ neurolożki z ogromnym doświadczeniem – żony naszego negocjatora w sprawie wejścia Polski do Unii .
Ta Pani jest na bieżąco – szkoli się za granicą – bierze udział w konferencjach na całym świecie. Poleciła mi ją koleżanka – mama wcześniaka – która twierdzi, że to NAJLEPSZY warszawski neurolog.

Pani nazywa się Kułakowska i przyjmuje w fundacji na ul.Pogonowskiego 22 na Żoliborzu, tel.839 39 57, koszt wizyty to 60zł. (dawniej były to wolne datki, ale ja się spytałam i tyle kazano mi zapłacić). Dzwoniłam w poniedziałek, a wizyta była już we środę – NAPRAWDĘ POLECAM.

Drugi świetny neurolg – to autorka kśiążki o metodzie rehabilitacji Vojta – dr.Grażyna Banaszek – ul.Gardenii 8 (Anin) ELIPS – tel.815 27 82, koszt wizyty – 90zł.

Polecam jednak te pierwszą podobno lepsza – nie przywiązana tylko do jednej metody rehabilitacji, a poza tym u niej byłam i sprawdziłam, a u tej drugiej nie.

szaszka i Julcia z czarną czuprynką,
która przyszła na świat 02.03.03

mira Dodane ponad rok temu,

Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

Ja też byłam u niej dwa razy i nic takiego się nie zdarzyło, a moja mała zachowywała się spokojnie. Ale różnie bywa, dzieciaki też zapewne wyczuwają jakąś chemię.

Znasz odpowiedź na pytanie: Neurolog prywatnie w warszawie !!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
pytanie
Witam Może któras z forumowiczek udzieli mi odpowiedzi otóz jestem w ciąży :) bedę rodzić w styczniu natomiast w pracy mam umowe na czas okreslony do września tego roku i
Czytaj dalej
Dla starających się
Zaczynam mieć wątpliwości
Dziewczyny już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może Wy mi coś pomożecie, jeśli tylko będzie Wam sie chciało dotrwać do końca mojego postu. Jak pewnie większość z Was
Czytaj dalej