o co tu chodzi?

od kilku miesięcy biorę już tabletki antykoncepcyjne i jak na razie było wszystko ok (regularne miesiączki, niezbyt obfite),a tu teraz nagle w trakcie brania kolejnego opakowania pojawiło sie plamnienie, o co tu chodzi? mi to się zdażyło po raz pierwszy, czy wy dziewczyny coś takiego miałyście i może wiecie jak sie do tego odnosić(chodzi mi o to czy nie jest to znak obniżenia działania tabletek)
poradźcie coś, a może jest to związane z moja jutrzejszą obroną i nerwami, które mi towarzyszą juz od kilku dni…:-)
pozdrawiam Aneta mama Mateuszka (21m-cy)

4 odpowiedzi na pytanie: o co tu chodzi?

  1. Re: o co tu chodzi?

    Chyba powinnaś napisac o jakie pigułki chodzi, bo z róznymi sa rózne doświadczenia… nie spotkałam się jednak nigdzie z opinią, ze plamienia oznaczają mniejszą skuteczność, w niektorych przypadkach towarzyszą cały czas podczas ich brania

    • Re: o co tu chodzi?

      biorę logest (wczesniej nie było tego plamniemnia)
      Aneta

      • Re: o co tu chodzi?

        Zrób test ciążowy- czasami plamienie właśnie to oznacza, powodów może być wiele- Twoja obrona też na pewno nie jest bez znaczenia.. KASIA i KAMILKA.

        • Re: o co tu chodzi?

          Mozemy sie zastanawiac i gdybac, dlaczego tak sie dzieje i “o co tu chodzi”, ale moim zdaniem bez konsultacji z lekazem sie nie obejdzie. No i mialabys wtedy pewnosc i fachowa porade. Mysle, ze stresy i nerwy mogly sie do tego przyczynic…. 🙂

          Serdecznie pozdrawiam 🙂
          Karolcia_

          Znasz odpowiedź na pytanie: o co tu chodzi?

          Dodaj komentarz

          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo