od kiedy łykać Cerazette?

W niedzielę minelo 6 tyg od porodu, byłam u ginki i przepisała mi tabletki bo nie chcę mieć nieplanowanej niespodzianki. Tylko co do brania stwierdziła że mogę już teraz, a mogę też za miesiąć zacząć łykać ponieważ jeszcze często karmię piersią. Co robić? No i jeszcze jedno po skończonym opakowaniu robić przerwę czy łykać non stop? Dziękuję i pozdrawiam.

Felser&Damianek 4.07.2004

1 odpowiedzi na pytanie: od kiedy łykać Cerazette?

kasienia Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy łykać Cerazette?

To, ze karmisz piersią nie da Ci całkowitego zabezpieczenia przed ciążą. Niektóre kobiety w czasie regularnego karmienia mają miesiączki i zachodzą w ciążę(możesz mieć właśnie owulację, a skąd możesz to wiedzieć?). Ja zaczęłam brać Cerazette zara po 6 tygodniach. Bierzesz całe opakowanie i po jego skończeniu bez robienia przerwy zaczynasz drugie. I niby bardzo ważna w przypadku tych pigułek jest regularność stosowania- czyli codziennie o tej samej godzinie ( najwyżej może być 3 godzinny poślizg ). I jeszcze jedno, dopiero po zużyciu pierwszego opakowania możesz czuć sie zabezpieczona !!!

Kasia i Majenia (20.05.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: od kiedy łykać Cerazette?

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Warjuję
Jak radzicie sobie z problemem niepłodności. U nas trzeci rok leczenia i dalej NIC. Już zaczynam warjować, chce się aż wyć z rozpaczy. Kiedy to się skończy??????
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
szpital idealny?
Byc moze, że taki znalazłam! Gdzie znieczulenie zewnątrzoponowe jest normą, kosztuje 350 PL, wszystkie sale są jednoosobowe i dostosowane do porodów rodzinnych! Gdzie te sale są za darmo! Dostaje sie
Czytaj dalej