od kiedy?

Na ile dni przed spodziewaną miesiaczką zauważyłyście u siebie pierwsze objawy ciazy???
maigret

5 odpowiedzi na pytanie: od kiedy?

mysia2 Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy?

Objawy ciąży zauważyłam po zrobieniu w domu testu ciążowego. Nie planowaliśmy dziecka, więc nawet nie interesowałam się zbytnio jakimiś innymi objawami o których powszechnie się mówi np. mdłości. Wcześniej (przed testem) wszystko wskazywało na zbliżający się okres.

Mycha i Fasolka (17.09.)

chmurka Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy?

ja dopiero 1 dzień po spodziewanej miesiączce

chmurka i wrześniowy dzieciaczek
[Zobacz stronę]

karolka Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy?

Dzien przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test i wyszedł pozytywnie i jeszzce w to nie wierzyłam… A w dzień, kiedy spodziewałam się miesiączki zaczęłam odczuwać takie bóle jak miesiączkowe, tylko króciutkie i juz myślałam, że jednak nic z tego…

Karolka i Przecinek (7.08.03)

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy?

tak naprawdę objawy ciąży (typu mdłości, wymioty) miałam dopiero około 6 tygodnia; tak jak Mysia2 nie planowałam dziecka, więc zbytnio się nie zastanawiałąm nad sobą. Jedyne, co mnie zastanowiło, to bardzo bolesne skurcze macicy po bzykanku i „odlocie” – przed ciążą nigdy tego nie miałam.
Życzę powodzenia!

Monika i … (05.10)

Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy?

U mnie było tak. Miałam dostać miesiączkę dokładnie 14 września 02r. – to miała być chyba sobota. Jak nigdy przedtem coś mi nie dawało spokoju (wiesz, jakby intuicja), więc właśnie w ową sobotę kupiłam w aptece test ciążowy(nic nie mówiąc mężowi). Skręcało mnie z ciekawości, chciałam go zrobić, ale stwierdziłam, że jednak poczekam sobie. Acha! bóle podbrzusza miałam tak jak zawsze, jakbym zaraz miała dostać okres. Ale coś mi sie we mnie nie podobało, bo kilka dni wcześniej wieczorkiem dostałam goraczki (38 stopni) tak ni stąd ni zowąd- nawet nie byłam przeziebiona i czułam się dobrze. No a poza tym bez przerwy czy to w dzień, czy w nocy chciało mi się spać. To były te pierwsze oznaki. We wtorek już nie wytrzymałąm, zrobiłam test no i…. nasza radość z mężem nie miała granic, byłam w ciąży!!!! tzn. jestem jeszcze bo termin mam na maj.
Pozdrawiam, Justyna z 36 tyg. brzusiem.

Znasz odpowiedź na pytanie: od kiedy??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
pytanko
Ile dni po zapłodnieniu występują mdłości??? I jakie są pierwsze objąwy ciąży??? Wczesnej ciąży? Pomóżcie mi doświadczone koleżanki :)
Czytaj dalej
Dla starających się
zdziwienie
Cześć koleżanki starające się,chce wam donieść że dziś zaczełam plamić więc chyba nici z dzidzi,znowu nie wyszło.Jedno co budzi moje zdziwienie to to że mierze sobie tempke i od owu
Czytaj dalej