Odciągnięcie laktatorem niemożliwe?

Drogie mamy,
“wyczaiłam” fajna kaszkę ryzowo-kukurydziana z probiotykami (nie będzie zaparć), żelazem i wapniem Nestle. Postanowiłam (oczywiście w porozumieniu z naszym pediatrą) dawać ja synciowi. Robi się ją na mleku a ponieważ synek ssie pierś chciałam ją zrobić na moim mleku. Wyciągnęłam swój daaawno nie używany laktator elektryczny iiiiiiiiii… ściągnęłam tylko 20ml mleka. Czy moje piersi przestawiły się tak ze reagują tylko na dziecko? Czy też może mam za mało mleka? Chyba to pierwsze? Mam nadzieję. W rezultacie kaszkę zrobiłam na tych 20ml i wodzie min i bardzo synkowi smakowała.
Nie chciałabym używać mleka modyfikowanego ale jak tu ściągnąć wiecej mleka?
Pozdrawiam

miłkaw

Edited by miłkaw on 2005/02/12 22:16.

2 odpowiedzi na pytanie: Odciągnięcie laktatorem niemożliwe?

elik Dodane ponad rok temu,

Re: Odciągnięcie laktatorem niemożliwe?

Raczej nie masz za malo mleka. Sciaganie laktaorem wymaga troche praktyki a i tak nie sciagniesz tyle co dziecko. Ja zeby sciagnac troche wiecej mleka 2 albo 3 razy karmilam dziecko z tej samej piersi a potem sciagalam laktatorem z drugiej. Albo po nocy karmilam dziecko tylko z jednej persi a z drugiej sciagalam. A i tak nie udlo mi sie sciagnac nigdy wiecej niz 100-120 ml.

elik i Antek (rok z kawalkiem)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Odciągnięcie laktatorem niemożliwe?

Wg moich doswiadczen laktator elektryczny sciaga slabiej niz reczny Avent. U mnie roznice byly spore. No i konieczna jest wprawa, niestety.

Mateuszek (14.03.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Odciągnięcie laktatorem niemożliwe?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Zakażenie dróg moczowych- pomyłka
Hej, u mojego synka podejrzewano zakażenie dróg moczowych. Zrobiliśmy mocz ogólny był w miarę dobry, dwa razy posiew i raż wyszła e coli w stężeniu pow.200tys, a drugi raz 100tys.
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Pomocy! Pić chce...
Dziewczyny pomocy! Moja Amelka ciagle jest spragniona... U nas w domu jest stale otwarte okno, wiec za goraco nie jest. Amelka chce ciagle przegotowanej wody. Ile moge jej na dzien
Czytaj dalej