ODPIS AKTU MALZENSTWA

Powiedzcie mi, gdzie w Warszawie trzeba sie udac, zeby uzyskac odpis aktu malzenstwa? Po przeprowadzce niestety nie moge znalezc orginalu, a jest on podobno potrzebny do meldowania dziecka = otrzymania aktu urodzenia dzidzi.
Dzieki za odpowiedz,
Pola i Amelka.

2 odpowiedzi na pytanie: ODPIS AKTU MALZENSTWA

alexis1972 Dodane ponad rok temu,

Re: ODPIS AKTU MALZENSTWA

Witaj !!! Mi załatwiała odpis aktu małżeństwa moja siostra w Urzedzie Stanu Cywilnego w miejscowosci gdzie brałam Slub cywilny . Przeprowadzilismy się z tamtąd do innego miasta więc siostra akurat mi to załatwiła . Tak więc Ty musisz chyba też udać się do USC gdzie braliście ślub cywilny i tam po wpłaceniu chyba 20zł dostaniesz odpis .

Jollaa

karolka Dodane ponad rok temu,

Re: ODPIS AKTU MALZENSTWA

Kiedys załatwiało się to w USC na Jezuickiej, ale archiwa są przeniesione w tej chwili na ulice Smyczkową 4, więc wydaje mi się, że tam uzyskasz odpis najprędzej. Poprzez USC na Jezuickiej trwa to tydzień – składa się wniosek, a po tygodniu masz odpis. Zadzwoń do USC i zapytaj, czy można bezpośrednio na Smyczkowej to załatwić.

Karolka i Izabela (1 sierpnia 2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: ODPIS AKTU MALZENSTWA

Dodaj komentarz

Dla starających się
Prosba o opinie - do Warszawy
Witam, juz prosilam gdzies o opinie ale nie dostalam odp. Moze nawet nikt nie czytal :( PROSZE !! zaczelam jakis czas
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Polozna zabronila spacerow :(
Dziewczyny nie wiem jak to dokladnie jest ale polozna kiedy sie dowiedziala ze wyszlam na 2 godzinny spacer w taki upal to mi kategorycznie zabronila , Podajac przy tym powod
Czytaj dalej