Okropny Plantex…

W związku z duzymi trudnościami i boleściami jelitowymi mojej córci, położna zaleciła odstawić Esputicon, a herbatkę koperkową Hippa zmienić na Plantex. Tak też zrobiłam, tylko, że ten Plantex jest taki okropny! Śmierdzi jak nie wiem, Zuzka wyczuwa go już na odległość i za Chiny ludowe do buzi smoka wziąć nie chce….
Może macie jakieś czarodziejskie sposoby na oszukanie tego smrodka? Może troszkę cukru? Eee, chociaż nie. Ale na pewno jakiś sposób musi być!

Daga i Zuzia 21 kwietnia 2003

1 odpowiedzi na pytanie: Okropny Plantex…

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Okropny Plantex…

Moim zdaniem na kolki lepsza jest woda koperkowa – Gripe Water i dzieci ją bardzo lubią bo jest słodziutka. Jeśli PlanteX nie pomoze wypróbuj. Mój Sebastianek nie chciał też pić Plantexu.

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Okropny Plantex…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
co za syf...o pre-teście
no i tak. jak to ze mna zazwyczaj bywa postanowilam sie przetestowac w 23 dc pre-testem o godzinie 18. nie wiem czego sie spodziewalam, chyba to moje przeczucie wzielo gore
Czytaj dalej
Dla starających się
SEX NON - STOP
Dziewczęta, jeszcze nie starałam się tak na dobre o brzdąca...czekam na miesiączkę jak na zbawienie....wiem, że długi cykl nie jest płodny i na 100% nie jestem w ciąży. Kiedy rozpocznie
Czytaj dalej