Okulista w W-wie.

Witam!
Jestem osobą ze starających się i mam taki problem. Mam dość dużą wadę wzroku i niedawno odnowiły mi się kłopoty ze wzrokiem.
Na razie nie znalazłam okulisty, który poprowadził by mnie całościowo, chciałabym kogoś, kto zacznie mnie prowadzić przed ciąża, może coś doradzi w sprawie przyszłej ciąży, jak mam wtedy postępować i co potem , w razie porodu.
w moim przypadku pewnie niestety od razu będzie cesarka, ale może można coś zrobić z moimi oczami, żeby jeszcze w dodatku w ciąży mi dalej wzrok nie leciał.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Marysia zwana riibą

2 odpowiedzi na pytanie: Okulista w W-wie.

zuzka68 Dodane ponad rok temu,

Re: Okulista w W-wie.

Marysiu,
Nie wiem, jakie dokładnie masz problemy – ale polecam ci dr Annę Kamińską, okulistkę, która pracuje m. in. w prywatnej klinice na Boya. Jest to jedna z niewielu okulistek i okulistów która wzbudziła moje zaufanie – a problemy ze wzrokiem mam od …20 lat (teraz mam 35). Spróbuj – myślę, że dobry okulista zna się na problemach ciężarnych.
dr Anna Kamińska – klinika okulistyczna na ul. Boya (klinika prof. Szaflika) Niestety nie znam telefonu, bo ona przyjmuje też w Pruszkowie (tel. 7280504) i tam do niej chodzę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
zuzka +2 dziewczyny w brzuchu (20.06.2003)

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: Okulista w W-wie.

Bardzo dziękuję Ci za odzew! Umieściłam to pytanko w trzech różnych działach i powiem Ci, że tylko Ty odpowiedziałaś…Jeszcze z jedną dziewczyną zgadałam się , ale to przy okazji innej rozmowy. Wychodzi na to, że jest sztuką znaleźć dobrego okulistę w tym mieście.
Za namiary dziękuję, i mocno ściskam Ciebie i lokatorki Twojego brzusia;-)

Marysia zwana riibą

Znasz odpowiedź na pytanie: Okulista w W-wie.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Karmienie piersią - jak się przygotować
Czytając posty zauważyłam, że często pojawia się wątek okaleczonych (wręcz oberwanych) brodawek przez Maluszka zaraz po porodzie. Czy teraz jeszcze przed rozwiązaniem można coś zrobić żeby tego później uniknąć? Z góry
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
tym razem ja mam dość.....
.to chyba zbiorowy wirus hi,hi ale tym razem i mnie dopadło....... Właściwie wszystko tak jak u Was jest na mojej głowie, męża cały czas nie ma w domu, albo pracuje albo
Czytaj dalej