Ospa guzki za uszami PILNE!!!

dziewczyny pilnie prosze o porade od niedzieli Gabryś ma ospe krostek ma sporo smarujemy pudrem ale wczoraj było z nim coś nie tak osłabiony lezał cały czas miał lekką temp a wieczorem zauwaźyłam źe za uszami ma guzki!! dzis rano wymiotował! szleje z niepokoju strasznie sie denerwuje i na dodatek nie jestem w Polsce!

2 odpowiedzi na pytanie: Ospa guzki za uszami PILNE!!!

agula12 Dodane ponad rok temu,

Pewnie to powiększone węzły chłonne, z tego co czytałam przy ospie to normalne. A nie możesz skonsutować tego z lekarzem tam gdzie jesteś??
Pozdrawiam

dorotusia Dodane ponad rok temu,

Witaj, Te guzki to zapewne powiekszone wezly chlonne.Kacperek w czerwcu przechodzil ospe( bardzo lagodnie zreszta), a wezly chlonne mial powiekszone na maksa spanikowalam i “polecialam” do lekarza Lekarz obejrzal i powiedzial, ze to normalne przy ospie. Tak wiec nie stresuj sie, a jak masz mozliwosc pojscia do lekarza to idz dla wlasnego spokju.
duzo zdrowka
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Ospa guzki za uszami PILNE!!!

Dodaj komentarz

Polecam
INHALATOR
Maja ma zlecone inhalacje, prawdopodobnie to jakaś alergia (po miesiącu kaszlu pani lekarka stwierdziła, że albo to zapalenie oskrzeli - ale dziwne bo bez temperatury, albo właśnie na tle alergicznym) Czy
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
ospa guzki za uszami PILNE!!!
pisze tutaj bo zaraz chyba oszaleje dziewczyny pilnie prosze o porade od niedzieli Gabryś ma ospe krostek ma sporo smarujemy pudrem ale wczoraj było z nim coś nie tak osłabiony
Czytaj dalej