Piekarska porodówka

Witam wszystkich! Czy ktoś ma swoje lub zna czyjeś opinie na temat porodówki w Piekarach Śląskich? Bardzo proszę o jakieś informacje (atmosfera, wyposażenie, poród rodzinny, lekarze, położne). Dzięki!!!

OlkaS

7 odpowiedzi na pytanie: Piekarska porodówka

mery Dodane ponad rok temu,

Re: Piekarska porodówka

Witam serdecznie!
Ja mieszkam w Piekarach. Sama nie mam jeszcze zdania o naszej porodówce i chyba szybko nie będę miała. Ale ja nie o tym miałam. Dużo moich koleżanek tutaj rodziło i były zadowolone. Pielęgniarki i położne sympatyczne, a lekarze to zależy który. Ciekawa jestem do którego chodzisz i czy mieszkasz w Piekarach? Jak chcesz to odpisz mi na priva. Ale fajnie spotkać kogoś na forum ze swojego miasta.
Pozdrawiam
mery

Dodane ponad rok temu,

Re: Piekarska porodówka

Hej, hej Ja tez jestem z Piekar

Niestety chyba sie nie zdecyduje rodzić w Piekarach bo opinie są niektore znam wrecz tragiczne!!!
Ostatnio myślę o Rudzie Śląskiej – Podobno tam jest w porzadku! Bardzo dobry szpital!

Poza tym jestem zniechęcona Piekarami jak ostatnio lezalam tam na oddziale ginekologicznym na zalozeniu szewka – TO BYLA KATASTROFA! Brak opieki zupełnie!

A do jakich lekarzy chodzicie???

Termin 20 04 2004 r.

mery Dodane ponad rok temu,

Re: Piekarska porodówka

Ja też leżałam w zeszłym tygodniu na ginekologii i mam raczej odmienne zdanie. Pielęgniarki sympatyczne szczególnie jedna p. Magda. Przed zabiegem trzymała mnie za rękę i pocieszała. Lekarze są również mili. Ja chodzę prywatnie do dr Korfantego i jestem zadowolona.
Pozdrawiam

Dodane ponad rok temu,

Re: Piekarska porodówka

Tak, jedna pielegniarka byla mila, taka co pracowała na rano. Przyjmowala mnie zreszta na oddzial. Nie wiem jak sie nazywala ale cała reszta to horror.
A Korfanty to jeden z milszych tam lekarzy.

Termin 20 04 2004 r.

aika Dodane ponad rok temu,

Re: Piekarska porodówka

Do dr Korfantego chodziłam prywatnie przez całą ciąże.Mam do niego pełne zaufanie.
Pozdrawiam
aika i WW (06.06.03)

aika Dodane ponad rok temu,

Re: Piekarska porodówka

hej! ja również mieszkam w Piekarach!
W tym szpitalu leżałam na początku ciąży i rodziłam tam moje W W przez cc.Pobyt tam wspominam bardzo dobrze.Ja spotykałam się raczej z pozytywnymi opiniami.
Ale rozumiem że możesz mieć odmienne zdanie. Wg mnie ważne jest by rodzić w szpitalu w którym pracuje Twój lekarz prowadzący!Zna przebieg całej ciąży , można się z nim umówić na poród i nie jest się anonimową osobą w szpitalu co wiąże się na pewno z lepsza opieką.
Pozdrawiam
aika i WW (06.06.03)

golider Dodane ponad rok temu,

Re: Piekarska porodówka

WItam
Ja jestem z Bytomia (dość niedaleko) i też nie zdecydowałam sie na lekarza ze swojego miasta. Zresztą chodzę do mojej przychodni i tam jest lekarz właśnie z Rudy śląskiej. Słyszałam wiele dobrych opinii o tym szpitalu i cieszę sie bardzo że akurat wszystko sie tak złożyło.
Pozdrawiam.

Gosia i sierpniowa dzidzia

Znasz odpowiedź na pytanie: Piekarska porodówka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
cipka płonie!!!
Myślę, że znajdą się wśród nas osoby które mi nie uwierzą Sama do końca nie pojmuję jak to się stało, że stałam nago pod prysznicem wrzeszcząc do męża: - POMOCY! BŁAGAM CIĘ –
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
jaki materacyk lepszy?
Jutro mamy zamiar kupowac materacyk i nie wiemy jaki bedzie lepszy : gryczano-ryzowy czy gryczano-kokosowy? I ktora strona go ulozyc? Monika, Mateusz & Nina 19.11.2003
Czytaj dalej