Pimafucin na zajście w ciążę?

Witam!

Chce Wam opisac sytuacje siostry.
Ma ona probelm z zajściem z ciąze.Z pirwszym dzieckiem starała sie ponad półtora roku,poszła do lekarza tez zapisał jej luteinę i następnego okresu juz nie dostała.. Teraz stara sie o drugą dzidzie,po kilku nieudanych razach poszła znowu po poradę do tego lekarza, zrobił usg i stwierdził ze nie pęka jej pęcherzyk Graffa(chyba tak to sie pisze)..
Zapisał Pimafucin i luteine 2×1 pod język.
Kazał wziąć ta globulkę na pół godziny przed stosunkiem.
NIejestem lekarzem i zbytnio sie nie znam ale ja ten lek dostałam na upławy zeby wyleczyc.. Szukałam w necie ale nieznalałam nic zeby te globulki miały pomóc zajśc w ciąze.
W tym dziale jest Was duzo,moze któras słyszała o takim sposobie?Boje sie ze lekarka nabiła siostrę w butelkę Sad
__

1 odpowiedzi na pytanie: Pimafucin na zajście w ciążę?

paszulka Dodane ponad rok temu,

Pimafucin działa przeciwgrzybicznie. Ciekawa metoda… nie słyszałam, aby ktoś to wcześniej praktykował. Chyba lepiej zrobić posiew z kanału szyjki macicy i badanie nasienia z posiewem, aby stwierdzić czy coś jest na rzeczy. No i można równolegle ze staraniami leczyć upławy, grzybki… ale żeby tak przed stosunkiem to dla mnie jakiś wynalazek… może siostra coś nie tak zrozumiała?
A może lepiej, aby siostra uwierzyła… to szybciej jej się uda!! 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: Pimafucin na zajście w ciążę?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
dopalacze w szkołach
Jest u was taki problem. Mieszkam na wsi i myślałam, że nas to ominie. Jaka byłam głupia. Okazuje się, że chyba problem jednak istnieje. Ciekawa jestem na jaką skalę? Co
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Od kiedy szczoteczka elektryczna i czy w ogóle warto...
Dziewczyny! W związku z tym, że chłopcy mają słabe ząbki (mam nadzieję, że po Tatusiu) wpadłam na pomysł kupienia im szczoteczek elektrycznych (mam wrażenie, że lepiej wyczyszczą im te kiełki).
Czytaj dalej