podwyższone irt …jestem załamana

Dostaliśmy ten cholerny list 12 grudnia, podwyższony poziom irt, potem kolejne badanie i znowu jest podwyższony. Teraz zaprosili nas na badanie z chlorków z potu, dopiero na 21.01. A ja wariuje, prawie oszalałam. Do tego maly ma infekcję, która ciągnie się już 2 tygoddnie. Katarek i kaszel teraz. Latam po lekarzach a oczywiście co lekarz to inna koncepcja. Czy podwyższone dwukrotnie irt świadczy o muko? Jak długo może trawać taka infekcja u malucha. Nie ma już sił, umieraz ze strachu a to jeszcze 3 tygodnie niepewności. Pomóżcie drogie mamy…pocieszcie.

Kajtek 5 lat i Bruno 7 tygodni

4 odpowiedzi na pytanie: podwyższone irt …jestem załamana

karolcia79 Dodane ponad rok temu,

Trzymam kciuki
Wierzę,że wszystko będzie dobrze 🙂
Tylko tak mogę pomóc -niestety 🙁

klucha Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez teodor03:Dostaliśmy ten cholerny list 12 grudnia, podwyższony poziom irt, potem kolejne badanie i znowu jest podwyższony. Teraz zaprosili nas na badanie z chlorków z potu, dopiero na 21.01. A ja wariuje, prawie oszalałam. Do tego maly ma infekcję, która ciągnie się już 2 tygoddnie. Katarek i kaszel teraz. Latam po lekarzach a oczywiście co lekarz to inna koncepcja. Czy podwyższone dwukrotnie irt świadczy o muko? Jak długo może trawać taka infekcja u malucha. Nie ma już sił, umieraz ze strachu a to jeszcze 3 tygodnie niepewności. Pomóżcie drogie mamy…pocieszcie.

Kajtek 5 lat i Bruno 7 tygodni

tak jak uspakają Cię na forum gazety to jeszcze o niczym nie swiadczy

[Zobacz stronę]

ciapa Dodane ponad rok temu,

U mojej sąsiadki młoda miala podwyższone, też czekali na badanie z potu i szaleli z niepokoju. Młoda okazała się zdrowiutka czego i Tobie i Twojemu Małemu życzę.
Współczuje i trzymaj się.

alina78 Dodane ponad rok temu,

I jak tam zdrowie maluszka??
21 stycznia juz dawno minął a wieści od ciebie brak.
Mam nadzieje że wszystko ok. Napisz jak zdrówko Bruna.

Znasz odpowiedź na pytanie: podwyższone irt …jestem załamana

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
czerwone plamki na plecach i piersiach
mam córkę, półtora roczną. wiem że ma uczulenie na bialka. próbuje dietę dostosować do jej wymagań. niestety czasami na jej ciele pojawiają się ewidentne oznaki naruszenia tego klucza przez wychodzace
Czytaj dalej
Chcę nawiązać kontakt z innymi rodzicami
Propozycja dla MAMUSIEK dzieciaczków z 2004 roku
Mam propozycję dla Mam dzieciaczków z rocznika 2004. Czuję się jako grudniówka 2004 bezdomna na forum :-) Wymyśliłam sobie, że może fajnym pomysłem byłoby zrobienie wspólnego wątku dla nas wszystkich pt
Czytaj dalej