"Ponowne sikanie w majtki"

Nasz córka chodzi do przedszkola od września. Sika już do nocnika.Ale od miesiąca kiedy zaczęli wychodzić do piasku zaczęła sikać w majtki.Robiłem badanie moczy i ma lekki stan zapalny. Niewiem czy iść z tym do lekarza czy to to jakiś jej wymysł że ponownie sika do majtek?

2 odpowiedzi na pytanie: "Ponowne sikanie w majtki"

nunak Dodane ponad rok temu,

No jeśli ma stan zapalny to idź do lekarza, koniecznie. Samo nie przejdzie:(. A jeśli chodzi o sikanie to czasami tak jest u dzieciaków jak zaczyna się przedszkole i mnóstwo atrakcji i zajęc – mały człowiek nie ma czasu na wizyty w toalecie.

lauidz Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez pawel1312:Nasz córka chodzi do przedszkola od września. Sika już do nocnika.Ale od miesiąca kiedy zaczęli wychodzić do piasku zaczęła sikać w majtki.Robiłem badanie moczy i ma lekki stan zapalny. Niewiem czy iść z tym do lekarza czy to to jakiś jej wymysł że ponownie sika do majtek?

A jak robiles badanie moczu to nie powiedzieli Ci w laboratorium czy powinienes isc z tym do lekarza????

Znasz odpowiedź na pytanie: "Ponowne sikanie w majtki"

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Pomysł na sezonowy biznes
No własnie, czy któraś z Was ma może dobry pomysł albo cos mogłaby podpowiedzieć, moze gdzies widziała coś cieklawego? Czekam na propozycje. Chodzi o sezon letni w nadmorskiej miejscowości. Liczy się każdy pomysł!
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Jak Zosieńka przyszła na świat!
[LEFT]Dzisiaj mija rok jak wylądowałam na porodówce. Zosia urodziła się po północy! Rok temu nie zamieściłam mojego opisu, ale na szczęście spisałam sobie wspomnienia póki jeszcze były świeże w pamięci. Właśnie
Czytaj dalej