PORÓD w CZMP w Łodzi???

Czy któraś rodziła lub bedzie tam rodziła??? Jesli tak, to chciałabym pokorespondowac i uzyskac informacje o opiece medycznej (nazwisko dobrego lekarza i położnej). Wolę sie opierać na Waszych doświadczeniach.
Pozdraiwam

Bruni i Filipek – 22 kwietnia

4 odpowiedzi na pytanie: PORÓD w CZMP w Łodzi???

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re: PORÓD w CZMP w Łodzi???

Witam cię serdecznie.
Ja zamierzam rodzić w CZMP. Mam termin 3 maja. Na innym forum dowiedziałam się, że najlepiej rodzić na oddziale I, gdzie ordynatorem jest S. Sobantka. Stanowczo natomiast mamusie odradzały oddział III. Powiedziały jeszcze, żeby prosić o tzw. rooming – pojedyńczą salę.
Dzisiaj dowiedziałam się o jednej, bardzo istotnej, przynajmniej dla mnie, rzeczy: mają kilka wanien z hydromasażem do porodów w wodzie. Jednorazowa sterylizacja wanny kosztuje 100 zł., więc pewnie za poród trzeba by zapłacić koło 200, może więcej. Dla mnie to bardzo ważna sprawa, bo w przewodniku Rodzić po ludzku nie było słowa o wannie. Na szczęście już mają.
Chcę zapisać się do szkoły rodzenia (bo już chyba czas) właśnie w Matce Polce, żeby poznać położne i już sobie jakąś “zapoznać”, ponieważ mój lekarz jest niestety z innego szpitala – słyszałam, że właśnie położna jest najważniejsza, bo przy porodzie bez żadnych komplikacji nie ma lekarza. Mam nadzieję, że żadnych komplikacji nie będzie.
Ale sie rozpisałam….

Pozdrawiam ciebie i Filipka

Daga i 23 tyg. 90% Zuzia

Dodane ponad rok temu,

Re: PORÓD w CZMP w Łodzi???

Strasznie sie cieszę, że napisałaś. Zdaje się że jesteśmy tu we dwie, no i jeszcze Gonia 23, ale ona nie jest z Łodzi – też rodzi w CZMP w kwietniu.
Być może spotkamy sie w tej szkole rodzenia, choć moj ginekolog mówi, że nie jest ona rewelacyjna. Ma mi na dniach polecic jakąs inna. Ale podejrzewam,że zdecyduje sie na tą w szpitalu, bo przynajmniej poznam oddział, szpital, ludzi którzy tam pracują (położne).
Położna już mam, choć jej na oczy nie widzialam (p.Ewa Duszyńska) – znajoma mojego “złoetego człowieka” ginekologa. Najprawdopodobniej bede rodzić na oddz. II-gim, ale tak jak mówisz…lepiej wykupić sobie pokój i taki też mam zamiar. Z wannami super pomysł, dobrze że na to wpadli. Moja kuzynka rodziła sowje pierwsze dziecko i powiedziala, że poł godziny, które spędziłą w wannie w czasie porodu chyba jej życie uratowało.
Nie znam oczywiście cen tych wszystkich “luxusów”( znieczulenia zew.opon, pojedynczej sali, porodu rodzinnego), ale znam już dzieki Tobie orientacyjnie koszt tej wanny;)))
Mamy zamiar z męzem zacząc szkołe rodzenia od przyszłego tygodnia,ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, bo akurat zaczynamy sesje. NIe orientujesz sie może, w jakie dni i w jakich godzinach odbywają sie zajecia?
Dzieki za wiadomosc, liczę na nastepną;)))

Pozdrawiam
Bruni i Filipek
termin 22 kwietnia

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re: PORÓD w CZMP w Łodzi???

Witam,
niestety nie mam pojęcia, kiedy zaczynają się zajęcia i w jakie są dni – jeszcze się nie rozeznałam. Na mnie chyba jeszcze czas, bo to dopiero 24 tydzień, a szkołę zaczyna się chyba później? Nawet, jeżeli ona nie jest rewelacyjna, to i tak chyba warto właśnie do niej chodzić, ze względu właśnie na zapoznanie położnych, obejrzenie oddziałów. Myślę, że w innym przypadku nie byliby tak ochoczy na odpowiedzi na grad pytań, jakim zamierzam ich zasypać…
Myślę, że w przyszłym tygodniu zajrzę do szpitala i rozeznam się co i jak. Jakbyś była tam wcześniej, proszę daj cynk.
Pozdrowienia dla Filipka.

Daga i 24 tyg. 90% Zuzia

Dodane ponad rok temu,

do Daga

Ok, mam zamiar zadzwonić i spytać co i jak?
Jak tylko sie czegoś dowiem, od razu napisze Ci na forum.
Trzymajcie się dziewczynki.

Pozdrawiam
Bruni i Filipek
termin 22 kwietnia

Znasz odpowiedź na pytanie: PORÓD w CZMP w Łodzi???

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
I ZNALAZŁ SIĘ.....
SPOSÓB NA USYPIANIE KUBULKA. SKOŃCZYLIŚMY Z NAUKĄ SAMODZIELNEGO USYPIANIA- ON RYCZAŁ NAWET PO 10 DNIACH ANI TROSZKĘ MNIEJ, MI SERCE PĘKAŁO. SZUKALIŚMY RÓŻNYCH SPOSOBÓW.... NASZE ŁÓŻKO - PÓŹNIEJ PRZENOSZENIE KOŁYSANIE NA SIEDZĄCO
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
butelki aventu
Nie wiem czy ja jestem jakas niedorozwinieta,ale czesto kiedy nakrecam smoczek na butelke mleko wycieka mi spod zakretki i smoczek wydaje sie byc jakis krzywy. Czy Wy tez macie takie
Czytaj dalej