Poroniłam. Jakie badania wykonać.

Cześć. Poroniłam 3 miesiące temu. Był to obumarły płud. Lekarz kazał zrobić badania na toksoplazmozę i nic więcej. poradźcie mi jakie jeszcze powinnam zrobić badania. Pozdrawiam.

3 odpowiedzi na pytanie: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

 1. Re: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

  To i tak Twój lekarz wykazał się odrobiną chęci do badań, bo w 90% po pierwszym poronieniu lekarze NIE kierują na żadne badania. A moja skromna rada zrób sobie na wlasną rękę przeciwciala tarczycowe, różyczkowe, toxoplazmoze, badanie hormonów stosunek LH do FSH (najlepiej w 5 dniu cyklu i dla porównania również w fazie lutealnej, czyli po owulacji) no i posiew z kanału szyjki (wykluczy to np. grzyby lub gronkowca). Jeżeli w tych badaniach wszystko wyjdzie Ok. to staraj się ponownie i ja życze Ci powodzonka.
  Dorota (1 aniołek i 3 cykl starań)

  • Re: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

   Cześć! Współczuję Ci ogromnie! Ja zaczelam od tarczycy i przeciwciał przeciwtarczycowych i antykardiolipinowych no i posiew. Odezwij się jak juz coś bedziesz wiedziała. Pozdrawiam ana z Zosią i 2 aniołkami

   • Re: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

    Chlamydia, listerioza, borelioza i nasioka do tego co napisały dziewczyny. Na górze forum jest wklejony wątek na temat badań.

    Znasz odpowiedź na pytanie: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo